Najdôležitejšia otázka pri výbere krbu alebo pece

keď vyberáme krb - čo treba vedieťUž dlhé roky našim klientom pomáhame zútulniť ich domov a vytvárať tak naozajstnú rodinnú atmosféru a teplo domova. Veľa z ľudí si na začiatku neuvedomuje, čo všetko vlastne obnáša postaviť taký krb alebo pec. Mnoho tých, ktorí sa nechajú nalákať na nízku cenu, nakoniec tvrdo doplatia na následky nesprávneho obchodného rozhodnutia.

A tu vzniká najväčší problém!

Zdanlivo výhodnejšia cena má v sebe ukryté časované nálože. Nemusí to byť práve v podobe nekvalitného produktu, ale najčastejšie služby. Treba si uvedomiť, že bezpečné a spoľahlivé dielo nerobí len kvalitný produkt. Ďalších 50% úspechu a hlavne bezpečnej prevádzky, bez ohrozena života, tvoria práve služby k tomuto produktu, ktoré mu dodávajú pridanú hodnotu. To ako je dielo nadimenzované, či je zohľadnený priestor, v ktorom sa nachádza, aby neboli vytvorené nažiadúce teplotné zóny, či sú dodržané všetky zákony a aktuálne normy, či sú dodržané pracovné postupy pri zhotovovaní krbu a používané materiály, ktoré nemajú negatívne účinky na ľudský organizmus, atď. Takto by sa dalo pokračovať ďalej a ďalej...

Preto najdôležitejšou otázkou pri výbere budúceho krbu alebo pece je:

Chcem krb na 2 roky alebo na celý život?

Chceli by ste poznať, čo všetko potrebujete vedieť ak plánujete krb alebo pec? Viete ako sa dá ušetriť veľa peňazí obozretnosťou?

Stiahnite si ZADARMO sprievodcu stavbou krbu alebo pece. Dozviete sa ako by ste mali správne riešiť prívod vzduchu, ako správne nadimenzovať komín, ako pripraviť podklad pod krb, čomu sa vyhnúť a na čo si dať veľký pozor, keď plánujete krb. Všetko overené riešenia z praxe.