Cena krbu - koľko tá nádhera stojí?

Patrik
20. apríl 2016

Nemáte predstavu aká je cena krbu? Chceli by ste sa dozvedieť koľko peňazí je potrebné si vyčleniť práve na túto investíciu z vášho rozpočtu? Celková cena krbu je závislá od ...

Cena krbu alebo pece je závislá od množstva faktorov

Nemáte predstavu aká je cena krbu? Chceli by ste sa dozvedieť koľko peňazí je potrebné si vyčleniť práve na túto investíciu z vášho rozpočtu? Celková cena krbu je závislá od množstva faktorov. Vaše potreby sa tiež nedajú štandardizovať, keďže nároky a potreby každého jedného zákazníka sú vždy odlišné. Cena krbu sa odvíja nielen od typu krbovej vložky, ale aj doporučeného systému vykurovania (technológie) a Vašej predstavy o dizajne.  Cena krbu musí byť teda primeraná a podmienená práve týmito faktormi, ktoré ju ovplyvňujú. Celková cena diela však neodráža len sumu samotných produktov použitých na jeho zhotovenie. Sú tu aj nepriame náklady ako: vzdelanie kachliara (či kachliarskej firmy), akreditácia a jeho know-how, ktoré zabezpečia to, že Vám krb bude bezpečne slúžiť na dohodnutý účel po noho rokov. Bez problémov.

A pre tých, ktorí radi šetria na veciach, na ktorých sa neoplatí šetriť, platí známe pravidlo dvojnásobne: "nie som taký bohatý, aby som si mohol dovoliť kupovať lacné veci". Treba si uvedomiť, že krb pracuje s naozajstným ohňom. A ako hovorí zas druhé príslovie?: "oheň je síce dobrý sluha, ale zlý pán". Mali by ste byť preto veľmi ostražitý na podozrivo nízke ceny. Krb by mala byť investícia na dlho a nie len na 2 roky a v tom sa asi zhodneme. A ak sa pýtate na orientačnú cenu krbu, tak skúsim odpovedať nasledovne: u nás sa cena krbu pohybuje štandardne od 4 do 30 tisíc eur. Preto je nevyhnutné každého zákazníka posudzovať individuálne. Z toho dôvodu sa pozeráme hlavne na vaše potreby a na to, čo skutočne očakávate od krbu. Splnenie tohto očakávania je pre nás priorita č.1!

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o vašej investícii. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA KRB