Krb na splátky

krb na splatky

ZÍSKAJTE SVOJ VYSNÍVANÝ KRB BEZ ZBYTOČNÉHO ČAKANIA

Faktom je, že krb vám prinesie jedinečnú atmosféru do vášho obydlia a vytvorí naozajstné teplo domova. Zároveň s krbom získate tepelnú nezávislosť, nech sa deje vonku čokoľvek. Našim poslaním je plniť vám vaše očakávania o vytúženom krbe. Pomámahame vám na ceste za krbom a máme pre vás jedninečnú príležitosť. 

Užívajte si krb už dnes a s jeho financovaním vám radi pomôžeme. S našou novou ponukou: krb na splátky môžete mať atmosféru, akú ste vždy chceli, bez starostí o financie. Sami si vyberiete výšku mesačnej splátky a čas splácania, ktorý vám bude vyhovovať. Pri 12 mesačnom splácaní vám dokonca navýšenie uhradíme v plnej výške, čiže nič nepreplatíte. A to už je naozaj niečo! 

Prečo si vybrať krb na splátky?

Pohodlie bez obmedzení: Tešíte sa na útulné večery pri ohníku? Teraz si môžete túto pohodu dovoliť s našimi výhodnými splátkami. Vyberte si splatenie od 12 až do 96 mesiacov, kde získate krb už od menej ako 99 EUR/mesačne.

Žiadne skryté poplatky: S AHOJ viete presne, na čo sa môžete spoľahnúť. Žiadne nepripravené prekvapenia, len čisté pohodlie.

Jednoduchý proces schvaľovania: Naše splátky sú navrhnuté tak, aby sme vám čo najviac uľahčili cestu k vlastnému krbu. Rýchly a jednoduchý proces schvaľovania vám ušetrí čas a stres.

Využite náš jedinečný konfigurátor krbu, vďaka ktorému získate cenovú ponuku na krb prakticky ihneď. Jednoducho vyplníte požadované údaje, vaše preferencie krbovej vložky a približné rozmery miestnosti. Obratom vám príde cenová ponuka s návrhom krbu priamo do vašej mailovej schránky.

KONFIGURÁTOR KRBU

Spojíme sa s Vami a poradíme Vám. Vygenerovanú ponuku na krb s konfigurátora s Vami odkonzultujeme a pozrieme sa spoločne na Vašu reálnu situáciu. Do vášho priestoru nemusí pasovať hocijaký krb. Spoločne zistíme, či je krb vhodný na daný priestor. Vykonáme obhliadku priestoru s následným poradenstvom a pomôžeme Vám na ceste za útulnejším domovom. Spoľahlivo a bezpečne.

Po kompletnom schválení stavby krbu si nastavíme platobné podmienky. Po podaní žiadosti na splátky vám dáme vedieť o schválení takmer okamžite, aby ste mohli čo najrýchlejšie zažívať teplé chvíle pri ohníku.

ZAUJÍMA VÁS EŠTE NIEČO?

Kto môže nakupovať na splátky?

Takmer každý! Je jedno, či ste zamestnanec, dôchodca alebo živnostník. Stačí, ak máte viac ako 18 rokov a ste občanom SR.

Čo budete na nákup na splátky potrebovať?

Doklad totožnosti, napríklad občiansky preukaz a doklad, ktorý preukáže váš príjem. V prípade, že príjem overíme v Sociálnej poisťovni, postačí vám len občiansky preukaz.

Aká bude vaša mesačná splátka?

Výšku splátky si môžete zvoliť podľa seba alebo vám ju vypočítame podľa toho, ako dlho chete splácať.

Aké poplatky budete platiť?

Nebojte sa, žiadne skryté poplatky platiť nemusíte.

Kedy začnete splácať?

Prvú splátku potrebujete uhradiť do 20. dňa nasledujúceho mesiaca po nákupe a potom raz mesačne do 20. dňa príslušného mesiaca.

Kde je možné vybaviť reklamáciu tovaru kúpeného na splátky?

Reklamáciu tovaru vybavíš priamo u nás. Pozor! Splátky musíš platiť aj počas reklamačného konania.