Chcete naozajstné teplo domova? Vieme ako na to

Image
1f0a2964-edit.jpg

Keď sa povie teplo domova, predstavíte si hrejivú atmosféru, bezpečie, pohodu v kruhu blízkych a rodiny, na stole rozváňajú práve napečené koláče, v pohári je naliate víno a v krbe plápolá oheň. Ako nič nenahradí vašu rodinu, tak ani krb sa nedá nahradiť v interiéri domu ničím iným. Domu, kde nie je krb alebo pec, akoby niečo chýbalo. Je ťažké pritúliť sa v zimných obdobiach k radiátoru alebo tepelnému čerpadlu, či plynovému kotlu. Naopak, nie je nič krajšie a príjemnejšie ako sedenie na krásne zohriatej kachľovej peci, či cítiť na pokožke príjemné sálavé teplo z krbu a pritom vnímať plápolajúci oheň.

Tieto pozitíva vám zabezpečí len správne navrhnutý a odborne zrealizovaný krb alebo kachľová pec. Zverte sa do rúk odborníkom. Nie je nič horšie ako mať z vytúženého krbu len nefunkčný monument v priestore, kvôli neodbornej montáži alebo nekvalitným materiálom či prvotnému nesprávnemu návrhu.

Oslovte nás. Krby Bratislava - SVAROGUS vám zabezpečí na mieru šitý návrh, vytvoríme vám vizualizácie, aby ste si vedeli krb či pec lepšie predstaviť vo vašom interiéri a nakoniec aj odborne krb zrealizujeme až do posledného špičkovo prepracovaného detailu. 

Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.