Favorit vo svojom odbore

Naše vízie sú veľké. Napredujeme, inovujeme a rastieme, aby sme našim zákazníkom vedeli ponúknuť stále tie najkvalitnejšie služby na trhu a tú najlepšiu spoluprácu.

Navyše používame len certifikované zdravotne nezávadné materiály. Pre naše stavby nie sú prípustné materiály s obsahom azbestu, uvoľňujúcich sa mikrovlákien alebo popolčeka. Maximálna pozornosť patrí aj ochrane pred uvoľnením škodlivých látok zo spaľovania do obytného priestoru a do atmosféry. Pri navrhovaní krbu alebo pece berieme ohľad aj na prípadné alergie na prach a volíme vhodný druh spotrebiča.

Naši zákazníci oceňujú hlavne výbornú komunikáciu, rýchlosť a kvalitu, s ktorou pracujeme, profesionálny prístup a to, že vždy držíme naše slovo. Staňte sa našim zákazníkom aj Vy a tešte sa z krásneho a kvalitného krbu, či kachľovej pece po mnoho rokov. Bez problémov.

Krbové štúdio Bratislava - referencie

Prečítajte si niektoré hodnotenia našich zákazníkov a aké skúsenosti majú s našimi produktami a službami, ktoré poskytujeme. 

Kachľový krb

Kachľový krb

Detailné a trpezlivé vypočutie našich požiadaviek. Krásne navrhnutý design. Precízne spracovanie a stavba konečného diela. Výborné technické poradenstvo a upozornenie ...
Originálne Fresco

Originálne Fresco

Sme spokojní, že sme si z pomedzi 4 ponúk vybrali práve firmu SVAROGUS. Pri vytváraní dizajnu ste nám vytvorili rôzne verzie, pracovali ste s našou predstavou a rozvíjali ...
Čisté línie

Čisté línie

Pre mňa bolo podstatné, že ste dodržiavali dohodnuté termíny, boli zastihnuteľní, keď to bolo potrebné a pri prípadných nejasnostiach ste zaujali konštruktívny postoj a ponúkli uspokojivé riešenie.
Aj Vy môžete mať spoľahlivý a krásny krb
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.