Hlavní partneri - Krby Bratislava Svarogus

Firma J&R Inspire funguje ako stabilná spoločnosť už viac ako 18 rokov. Je výhradným dovozcom produktov pre stavbu krbov a pecí v oblasti kchliarstva na slovenský trh. Ako veľkoobchodník zastupuje viacero významných značiek: Brunner, Hoxter, Spartherm, Ortner, Rath, Kaufmann, Sommerhuber a iní. Veľkým prínosom je samotný charakter spoločnosti a prístup ku kachliarstvu, ktorým aktívne formuje toto odvetvie. Sme hrdí na to, že za nami stojí takýto silný partner.

BRUNNERBrunner je nemecký výrobca krbových vložiek a vložiek do kachľových pecí s viac ako 30 ročnou tradíciou. Ponúka nadštandardné výrobky prvotriednej nemeckej kvality. Svoju pozornosť táto značka upriamila aj na vývoj teplovzdušných a teplovodných vykurovacích systémov a techniky napojiteľnej na centrálne vykurovacie systémy domov. Krby Bratislava - svarogus je autorizovaným predajcom krbových vložiek a produktov spoločnosti Brunner.

HOXTERV kvalite produktov časkej firmy Hoxter sa odráža dlhoročná tradícia výroby tepelných spotrebičov a kotlov v strednej Európe. Dôraz je kladený na funkčnosť a stálosť všetkých produktov z oblasti krbov najmä z pohľadu užívateľa. Pri konštrukcii každej krbovej vložky zohráva významnú úlohu návratnosť investície. Technológie firmy Hoxter znižujú prevádzkové náklady. Krby Bratislava - svarogus je autorizovaným predajcom produktov Hoxter.

SPARTHERMNemecká spoločnosť Spartherm sa na trhu reprezentuje už skoro 30 rokov. Patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov krbových vložiek a kachľových pecí v Európe. Prednosťou tejto značky je, že vie uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov, čo sa týka nárokov na dizajn krbu. Ponúka široké spoktrum produktov z oblasti krbov v exkluzívnom či štandardnom dizajne. Naše krbové štúdio v Bratislave je autorizovaným predajcom tejto značky. 

SCHIEDELNemecká firma Schiedel ponúka prvotriedne produkty v oblasti keramických a nerezových komínových systémov. V tejto sfére sa prezentuje už vyše 60 rokov a na svoje výrobky ponúka až 30 rokov záruky, čo samo dokazuje kvalitu komínov a ich dlhú životnosť. Dnes patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov komínových systémov v Európe. Schiedel Slovensko je našim hlavným partnerom pre keramické a nerezové komíny.

ORTNERPôvodne rakúsky a v súčasnosti nemecký výrobca systémových materiálov pre stavbu kozubov a kachľových pecí špičkovej kvality. Ortner vyvinul komplexné systémy použitia materiálov pre akumulačné a sálavé stavby kozubov a kachľových pecí s vysokou účinnosťou spaľovania. Ich inovatívna sila neustále prináša nové technológie a pokrok. Veľmi radi používame ich materiály a dá sa povedať, že do väčšej miery iba produkty Ortner pre naše stavby krbov a kachľových pecí.

RATHNemecká spoločnosť Rath sa na trhu prezentuje vyše 115 rokov. Patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov stavebných a spojovacích ohňuvzdorných materiálov na svete. V spolupráci s významnými univerzitami v Rakúsku, Nemecku a USA dokázala na trh spoločnosť Rath priniesť špičkové produkty a inovatívne technológie v tejto oblasti. Krbové štúdio Bratislava - svarogus precuje aj s produktami spoločnosti Rath.

KAUFMANNUž viac ako 35 rokov je firma Kaufmann Keramik so sídlom v Nemecku je symbolom symbiózy špičkovej tepelnej techniky a tradičného kachliarského umenia. Kvalita ich výrobkov je výsledkom ich dlhoročných skúseností, umu, ručnej práce a neustálej technickej inovácie. Presnosť a starostlivosť sprevádzajú výrobu od výberu surovín až po výstupnú kontrolu. Krby Bratislava - svarogus pracuje hlavne so sortimentom veľkoplošnej keramiky od spoločnosti Kaufmann.

SOMMERHUBERSommerhuber je vyše 500-ročná rakúska firma, ktorá ponúka široký sortiment keramických kachlí. Ich produkty začínajú od jednoduchých, zväčša štvorcového tvaru, až po zložitejšie a unikátne ručne maľované kusy keramiky s rôznymi motívmi. Dlhoročný vývoj materiálo dodáva kachliciam ohromné akumulačné vlastnosti, trvácnosť a jedninečný dizajn. Prídite ku nám do krbového štúdia a presvedčte sa o kráse kachlíc Sommerhuber.

KERKOTHERMHistória spoločnosti Kerkotherm sa začala písať začiatkom roka 1991, keď sa v rámci Keramických závodov Košice začalo pracovať na zavedení výroby v novom závode KACHLE Košice. Firma mala už v tej dobe viac ako 30 ročné skúsenosti s výrobou keramiky. Spoločnosť Kerkotherm dnes patrí medzi popredných výrobcov keramiky v strednej Európe. Keramické kachle Kerkotherm sa nám veľmi osvedčili na stavbách akumulačných krbov a kachľových pecí.

Slovesnká firma FireControls je popredným výrobcom inteligentnej regulácie horenia pre krby a pece. Pri vývoji technológií sa vychádzalo s poznatkov z reálnej kachliarskej praxe, preto sú ich produkty veľmi užívateľsky prívetivé. Automatická regulácia horenia FireControls sa dá namontovať na akúkoľvek krbovú vložku či pec a je veľmi univerzálna. Ak máte automatickú reguláciu horenia na krbe alebo peci, nemusíte sa už o níč starať, stačí len priložiť a zapáliť. Veľmi radi používame práve produkty spoločnosti FireControls, pretože dávame naším zákazníkom najväčší možný komfort obsluhy krbu alebo pece.

 

O zameranie, výrobu a dodanie kameňa pre váš krb sa kompletne postará náš partner Kamenárstvo Berino. Nájdete tu rozmanitý výber prírodných kameňov v rôznych štýloch, ktoré sa hodia do každého interiéru a navyše vám s radosťou pri výbere pomôžu a poradia.