Image
stavba komínov - Zuckermandel

Zuckermandel - stavba komínov pre byty v bloku A a C

Patrik
30. máj 2016

Stali sme sa súčasťou krásnej výstavby polyfunkčných objektov ZUCKERMANDEL v Bratislave pod hradom. Dodávali sme komíny pre byty na blokoch AA, AB, AC, AD a CB. Som veľmi rád, že ...

Stali sme sa súčasťou krásnej výstavby polyfunkčných objektov ZUCKERMANDEL v Bratislave pod hradom. Dodávali sme komíny pre byty na blokoch AA, AB, AC, AD a CB. Som veľmi rád, že sme sa zúčastnili tejto výstavy ako odborný realizátor komínových systémov Schiedel

stavba komínov - zuckermandel - 3Čím ďalej, tým viac sa ukazuje, že krb sa stáva neoddeliteľnou súčasťou bývania ako v rodinných domoch, tak aj v bytoch a apartmánoch. Veľmi nás teší, že v nových projektoch polyfunkčných domov s bývaním sa uvažuje a plánuje aj s touto možnosťou. Byty, ktoré majú predprípravu pre krb sú lukratívnejšie a stávajú sa zaujímavejšie pre budúceho majiteľa. Projekt ZUCKERMANDEL - nový život pod hradom, tomu nie je výnimkou. 

V prípravnej fáze sme spolu s projekčným centrom investora navrhli komíny tak, aby zákazník (budúci majteľ bytu) mal otvorené ruky pri navrhovaní krbu. Aj kvôli tomu boli volené nerezové komíny spoločnosti Schiedel, ktoré sú ľahké a koncový klient má možnosť umiestniť krb buď priamo pod komín alebo si zvoliť, na ktorú stranu bude krb otočený. Takto vie krásne pracovať s priestorom a veľkú časť z neho aj ušetriť. Ku komínom sú zabezpečené aj exteriérové prívody vzduchu. Takto bude horenie krbu absolútne nezávislé na priestore interiéru, v ktorom sa nachádza. Kyslík, potrebný pre horenie, nie je odsávaný z miestnosti, čo podstatne zvyšuje komfort bývania. 

Do bytových jednotiek Zuckermandel na blokoch A a C boli navrhnuté a postavené viacplášťové nerezové komíny Schiedel ICS25 v priemere 200 a 250 mm. Zároveň ďakujem nášmu partnerovi - spoločnosti Schiedel - za výbornú technickú podporu a investorovi za výbornú spoluprácu.

stavba komínov - zuckermandel - 1

EXPRESNÁ CENOVÁ PONUKA NA KOMÍN

Hľadáte dodávateľa vášho komínového systému? Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na komín. Radi vám pomôžeme pri výbere vhodného komínového systému a ponúkneme riešenie šité na mieru vašich požiadaviek. S nami máte istotu, že všetko bude zrelizované na 100%.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.