Komíny Schiedel

NEREZOVÝ KOMÍN

Nerezové komíny rýchlo dosiahnú svoju prevádzkovú teplotu. Viacplášťový nerezový komín je ľahký, čiže nepotrebuje žiadne základy. Nerezový komínový systém je správnou voľbou pre odvod spalín od všetkých druhov spotrebičov ako v podtlakovej, tak aj v pretlakovej prevádzke.Nerezové komíny sa montujú rýchlo a väčšina prác primontáži nerezového komína je čistých a bez odpadu (okrem prípadných búracích prác). Kontaktujte nás a my Vám poradíme, ktorý komín je pre Vás najvhodnejší. 

KERAMICKÝ KOMÍN

Keramický komín Schiedel je určený pre všetky druhy spotrebičov. Kvalitné materiály použité na výrobu komína Vám zaručia tesnosť a dlhú životnosť Vášho komína. Keramický komín Schiedel Absolut je výborným riešením ako komín do nízkoenergetických a pasívnych domov.  Výhodou tohto komína je aj to, že viete priviesť čerstvý vzduch potrebný pre horenie priamo cez komínovú šachtu komína Absolut. Keramické komíny majú dlhú životnosť a odolnosť proti vyhoreniu sadzí. 

Stavba komína STAVBA KOMÍNA

SVAROGUS Vám zabezpečí aj dodanie a stavbu komína. Keďže sme kachliarska firma a vyškolený partner spoločnosti Schiedel, ponúkame Vám aj služby ako: odborná stavba murovaného komína alebo montáž nerezového komína. Ušijeme Vám jednoducho Váš komínový systém na mieru. Obráťte sa na nás a my Vám poradíme aký komín je pre Vás ideálny. Komíny Schiedel Vám dávajú na výber z množstva typov a druhov komínových systémov, ba dokonca výberu povrchovej úpravy a farby Vášho komína. Komíny a krby dodávame po celom území SR.

 

EXPRESNÁ CENOVÁ PONUKA NA KOMÍN

Chceli by ste vedieť aká bude cena komína? Nechajte si u nás vypracovať expresnú kalkuláciu - cenovú ponuku na komín. Radi Vám pomôžeme pri výbere vhodného komínového systému a ponúkneme riešenie šité na mieru Vašich požiadaviek.

Spýtajte sa na produkt