Krbová vložka HAKA 67/51WT (h)

Teplovodná krbová vložka Hoxter HAKA 63/51WT ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

PRIKLADANIE ZADNÝMI DVIERKAMI

ZADNÉ PRIKLADANIE DO KRBOVEJ VLOŽKY
Ak si potrpíte na praktickú a jednoduchú obsluhu, určite si pozrite model HOXTER so zadným prikladaním. Predné pohľadové sklo dvierok ponúka pohľad na oheň z izby, pričom zadné dvierka bez presklenia využijete na prikladanie paliva z technickej miestnosti alebo chodby. Dvierka pre zadné prikladanie nevidíte z pohľadovej strany ohniska a nijako neznižujú účinnosť spaľovania a čistotu pohľadového skla.

KRB VYUŽÍVANÝ AKO KOTOL

TEPLOVODNÉ KRBOVÉ VLOŽKY
Technické schopnosti teplovodných krbových vložiek HOXTER spĺňajú všetky požiadavky, ktoré si vyžaduje moderné vykurovanie. Hodnoty účinnosti a teplovodného podielu môžete pokojne porovnať s kotlami bez presklených dvierok. Štandardné dvojité presklenie dvierok jednoznačne znižuje prechádzanie tepla cez sklo, čím pomáha zvýšiť teplovodný podiel. Trubkový teplovodný výmenník, schopný zo spalín absorbovať až 70 % tepla, zaisťuje maximálnu účinnosť. Teplovodný výmenník absorbuje teplo aj zo stien ohniska. V praxi určite oceníte aj zlepšenie tepelnej izolácie - vďaka nej teplo neuniká z teplovodnej krbovej vložky. Týmito všetkými technickými vylepšeniami sa posunula hodnota teplovodného podielu až na 80 %

HAKA 63/51WT
Nominálny výkon: 16,5 kW
Podiel do vody: 10,5 kW
Rozmer presklenia: 63 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø  200 mm
Objem vody vo výmenníku: 50 l

HAKA 63/51WTh
Nominálny výkon: 14,5 kW
Podiel do vody: 9,5 kW
Rozmer presklenia: 63 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø  200 mm
Objem vody vo výmenníku: 50 l

Spýtajte sa na produkt