Krbová vložka Hoxter ECKA 50/35/45h

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter ECKA 50/35/45h s horevýsuvnými dvierkami je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

DVOJITÉ ROHOVÉ PRESKLENIE

ROHOVÉ DVIERKA S DVOJITÝM PRESKLENÍM
Rohové dvierka s dvojitým presklením sú ukážkou efektívneho a inovatívneho riešenia zavedeného do konštrukcie krbov ako štandard. Krbová vložka s dvojitým rohovým presklením sa tak môže inštalovať i do priestorov z nízkymi energetickými požiadavkami. Vnútorné rohové sklo je do rámu dvierok uložené v tesnení, ktoré dilatuje tepelnú rozťažnosť použitých materiálov pri vysokých prevádzkových teplotách. V rohu sa obe použité sklá  ohýbajú, aby sa priestor medzi nimi uzatvrel a chránil pred nečistotami.

VYŠŠIA TEPLOTA A DVOJITÉ PRESKLENIE

VYŠŠIA TEPLOTA V OHNISKU KRBOVEJ VLOŽKY
Dvojité presklenie dvierok krbovej vložky ponúka okrem iného aj lepšie izolačné vlastnosti, vďaka čomu sa priemerná teplota v ohnisku zvyšuje o 120 °C. Tento jav má zároveň pozitívny vplyv na kvalitu horenia a umožňuje efektívnejšie využitie tepla. Ďalším benefitom je aj o to lepšia čistota skla na dvierkach krbovej vložky, menej zostatkového popola a kvalitnejšie spaľovanie s nižšími emisiami. Zlepšenie izolačných vlasností krbov HOXTER vďaka dvojitému preskleniu. Znižuje sa nielen množstvo sálaného tepla, ale v ohnisku sa zvýši teplota až o 120 °C. Zvýšená teplota vlýva na kvalitu horenia, dochádza k lepšiemu spaľovaniu a tým efektívnejšiemu využitiu tepla.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 5,9 kW
Regulovateľný výkon: 5–12 kW
Rozmer presklenia: 50/35 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 150 mm

Spýtajte sa na produkt