Krbová vložka Hoxter ECKA 50/35/45Wh (L/R)

Teplovodná krbová vložka Hoxter ECKA 50/35/45Wh (L/R) ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

 ČISTÉ SKLO NA KRBOCH HOXTER

KOMFORT ČISTÉHO SKLA KRBOVEJ VLOŽKY
Čistota pohľadového skla ovplivňuje vizuálny zážitok z horiaceho ohňa. Vplyv na čistotu skla má nielen  vlhkosť palivového dreva, ťah komína, ale aj celkový návrh a konštrukcia krbovej vložky. Preto k prioritám produktov HOXTER patrí čistota pohľadového skla. Vzduch, ktorý prichádza do ohniska prúdi okolo pohľadového skla a vytvára tak dynamickú vzduchovú clonu, ktorá posúva častice sadzí a prachu nazad do ohniska. Oplach skla je tak veľmi účinný a zabezpečuje krásny pohľad na oheň.

SYSTÉM DVOJITÉHO PRESKLENIA

DVOJITÉ PRESKLENIE DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dnes sú už vďaka moderným možnostiam tepelnej izolácie nároky na energiu v domoch i samotných izbách oveľa nižšie ako tomu bolo pred rokmi.  Izolačné vlastnosti dvierok HOXTER na krbových vložkách sa výrazne zvýšili vďaka použitiu dvojitého presklenia. Znížilo sa tým množstvo prestupu automatického sálavého tepla z dvierok krbovej vložky do miestnosti a tak pri nizkoenergetických požiadavkách nedochádza k možnému prekúreniu priestorov i pri relatívne väčšom presklení.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 7,5 kW
Podiel do vody: 4,5 kW
Rozmer presklenia: 45/35 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 150 mm
Objem vody vo výmenníku: 26 l

 

Spýtajte sa na produkt