Krbová vložka HOXTER ECKA 60/35/50S

Krbová vložka HOXTER ECKA 60/35/50S

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Obľúbeným produktom firmy Hoxter je táto elegantná tenká krbová vložka HOXTER ECKA 60/35/50S L/R s dvierkami otváracími do strany. Vznikla ako reakcia na trend zmenšujúcich sa a funkčných  interiérov. Svojou hĺbkou necelých 400 mm je možné  zabudovať ju skutočne takmer kdekoľvek bez toho, aby zbytočne uberala z obytnej plochy a pritom stále poskytovala dostatok tepla pri výkone 7 kW.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

OVLÁDACIE PRVKY HOXTER

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE KRBOVEJ VLOŽKY
Ohniská krbových vložiek HOXTER sú neuveriteľne tesné. Vynikajúcu tesnosť ohnísk dokazuje aj fakt, že oheň reaguje aj pri najmešom pohybe ovládacej kľučky. Ovládacie prvky HOXTER sú konštruované tak, aby ani pri vysokej prevádzkovej teplote nebola ovplivnená bezpečnosť a konfort . Použitím vhodných tvarov a materiálov sú ovládacie prvky navrhnuté tak aby sa počas prevádzky sami ochladzovali. Okrem dômyselnej konštrukcie s jednoduchým ovládaním sa vyznačujú designom s čistými líniami. Už pri najmenšom pohybe ovládacej páčky oheň okamžite reaguje. Vysoká prevádzková teplota v ohnisku v žiadnom prípade neovplyvňuje bezpečnosť a pohodlie ovládania. Ovládacie prvky majú čisté línie a sú navrhnuté tak, že sa počas prevádzky prirodzene ochladzujú vďaka svojmu designu a použitiu vhodných materiálov.

MENEJ ODPADU PRI LEPŠOM SPAĽOVANÍ

LEPŠIE SPAĽOVANIE S MENŠÍM MNOŽSTVOM ODPADU
Ak sa rozhodnete pre bezroštové kúrenie, automaticky získavate hneď niekoľko výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku dohorieva do jemného popola, čím dostávate maximum z tepelnej energie. Tým, že palivo úplne dohorí, redukuje sa aj objem odpadu. V praxi to jednoznačne predĺži interval údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva vytvára lepšiu čistotu pohľadového skla (pretože funguje ako izolant a tlačí teploty do ohniska) a zvyšuje kvalitu horenia, ktoré je tak dôležité.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 7 kW
Regulovateľný výkon: 5–12 kW
Rozmer presklenia: 60/35 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

Spýtajte sa na produkt