Krbová vložka Hoxter ECKA 67/45/51W (L/R)

Teplovodná krbová vložka Hoxter ECKA 67/45/51 W (L/R) ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

VARIABILITA PECÍ HOXTER

VARIABILITA KACHĽOVÝCH PECÍ
Viacero možností  technického prevedenia akumulačných pecí a zlepšenie ich funkčnosti ponúka i takzvaný dodatočný podstavec k dvierkam kachľových pecí GTS. Podstavec pre dvierka sa dá pripojiť buď ako štandardné ohnisko alebo ako ohnisko s rozvodom sekundárneho vzduchu. Pre tunelové ohnisko s dvoma dvierkami spája podstavec prívod vzduchu a centralizuje reguláciu horenia do jedných dvierok.

DYNAMIKA PRÚDENIA VZDUCHU

EŠTE LEPŠÍ PRÍVOD VZDUCHU PRE OHNISKÁ
Aerodynamické prvky na plochách kolmých k prúdeniu vzduchu pri dvierkach kachľových pecí GTS slúžia na to, aby sa zvýšila dynamika prúdenia vzduchu počas horenia. Aerodynamické prvky znižujú zároveň stratu dvierok a do ohniska sa dostáva až o 17 % viac vzduchu pre lepšie horenie. Táto zaujímavá inovácia v praxi citeľne dokáže zvýšiť efektivitu horenia pri použití veľkých dávok paliva.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 13 kW
Podiel do vody: 7,9 kW
Rozmer presklenia: 67/45 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 47 l

Spýtajte sa na produkt