Krbová vložka Hoxter HAKA 110/51Th

Krbová vložka Hoxter HAKA 110/51Th

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Tunelová krbová vložka HOXTER HAKA 110/51Th dokáže spoľahlivo vykúriť celý priestor a zabezpečiť pocit pohody pri plápolajúcom ohni, ktorý možno pozorovať z oboch strán krbu. Táto verzia krbovej vložky má jedno presklenie s horevýsuvnými dvierkami a druhé sú vyklápacie.  

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

 

KOMFORT ČISTÉHO SKLA

KOMFORT ČISTÉHO SKLA NA KRBOVEJ VLOŽKE
Čistota pohľadového skla ovplyvňuje vizuálny zažitok z horiaceho ohňa. Túto čistotu ovplyvňuje nielen vlhkosť palivového dreva, ťah komína, ale aj celkový návrh a konštrukcia krbu. Preto k prioritám produktov HOXTER patrí čistota pohľadového skla. Vzduch, ktorý prichádza do ohniska prúdi okolo skla a vytvára tak dynamickú vzduchovú clonu, ktorá posúva častice sadzí a prachu nazad do ohniska.

TECHNOLÓGIE A VARIABILITA HOXTER

VARIABILITA OHNÍSK HOXTER
Veľkú technickú variabilitu akumulačných pecí ponúka dodatočný podstavec ku dvierkam kachľových pecí GTS. Pre štandardné ohnisko je možné variabilne použiť jedny dvierka. Podstavec použitý pri tunelovom ohnisku s dvoma dvierkami prepája prívod vzduchu a centralizuje reguláciu horenia do jedných dvierok.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 14 kW
Regulovateľný výkon: 8–14 kW
Rozmer presklenia: 110 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 250 mm

Spýtajte sa na produkt