Krbová vložka Hoxter HAKA 37/50

Hoxter HAKA 37/50

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných krbov s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 37/50 je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

 ČISTÉ SKLO NA KRBOCH HOXTER

KOMFORT ČISTÉHO SKLA KRBOVEJ VLOŽKY
Čistota pohľadového skla ovplivňuje vizuálny zážitok z horiaceho ohňa. Vplyv na čistotu skla má nielen  vlhkosť palivového dreva, ťah komína, ale aj celkový návrh a konštrukcia krbovej vložky. Preto k prioritám produktov HOXTER patrí čistota pohľadového skla. Vzduch, ktorý prichádza do ohniska prúdi okolo pohľadového skla a vytvára tak dynamickú vzduchovú clonu, ktorá posúva častice sadzí a prachu nazad do ohniska. Oplach skla je tak veľmi účinný a zabezpečuje krásny pohľad na oheň.

 

SYSTÉM DVOJITÉHO PRESKLENIA

DVOJITÉ PRESKLENIE DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dnes sú už vďaka moderným možnostiam tepelnej izolácie nároky na energiu v domoch i samotných izbách oveľa nižšie ako tomu bolo pred rokmi.  Izolačné vlastnosti dvierok HOXTER na krbových vložkách sa výrazne zvýšili vďaka použitiu dvojitého presklenia. Znížilo sa tým množstvo prestupu automatického sálavého tepla z dvierok krbovej vložky do miestnosti a tak pri nizkoenergetických požiadavkách nedochádza k možnému prekúreniu priestorov i pri relatívne väčšom presklení.

HAKA 37/50 s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–12 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 150 mm

HAKA 37/50 s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 6 kW
Regulovateľný výkon: 6–9 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

HAKA 37/50 s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: -

Spýtajte sa na produkt