Krbová vložka Hoxter HAKA 37/50T

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 37/50T  je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

DVIERKA S DVOJITÝM PRESKLENNÍM

DVOJITÉ PRESKLENIE DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dvojité presklenie znižuje množstvo sálavého tepla a tým zlepšuje izolačné vlastnosti dvierok. Vďaka moderným izolačným materiálom sa znížili energetické požiadavky pre obytné priestory. Aby nedochádzalo k prekúreniu v takýchto priestoroch HOXTER používa systém dvojitého presklenia, ktoré tiež umožnuje použit väčšie presklenie a tým umocniť pohľad na horiaci oheň.

STABILNÝ PROFIL NA DVIERKACH

STABILNÝ DVEROVÝ PROFIL
Pri konštrukcii dvierok je kladený veľký dôraz na pevnosť , stabilitu a bezpečnosť. Krby HOXTER sa otvárajú pomocou dvierok zo špeciálne navrhnutým profilom ktorý garantuje vysokú pevnosť a  stabilitu pri ich každodennej prevádzke. Dverový profil tiež umožňuje ľubovoľne kombinovať jednoduché alebo dvojité presklenie. Tesnenie je v profile  osadené do kónickej drážky, ktorá zaisťuje tesnenie proti vypadnutiu.

HAKA 37/50T s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 150 mm

haka 37/45t s ocelovym vymennikom

HAKA 37/50T s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 6 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

HAKA 37/50T s kupolou

HAKA 37/50T s redukcoiu
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 37 x 50 cm
Priemer dymovodu: -

HAKA 37/50T s redukcoiu

Spýtajte sa na produkt