Krbová vložka Hoxter HAKA 60/50 ST

Krbová vložka Hoxter HAKA 60/50 ST

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Tunelová vložka HOXTER HAKA 60/50 ST zabezpečí dostatok tepla v miestnosti a dodá domovu tú správnu atmosféru. Tak ako pri všetkých ostatných vložkách, aj pri tejto je možné vybrať si z viacerých druhov a farieb rámov aj rukovätí.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

STABILNÝ PROFIL NA DVIERKACH

STABILNÝ DVEROVÝ PROFIL
Pri konštrukcii dvierok je kladený veľký dôraz na pevnosť , stabilitu a bezpečnosť. Krby HOXTER sa otvárajú pomocou dvierok zo špeciálne navrhnutým profilom ktorý garantuje vysokú pevnosť a  stabilitu pri ich každodennej prevádzke. Dverový profil tiež umožňuje ľubovoľne kombinovať jednoduché alebo dvojité presklenie. Tesnenie je v profile  osadené do kónickej drážky, ktorá zaisťuje tesnenie proti vypadnutiu.

DVIERKA S DVOJITÝM PRESKLENNÍM

DVOJITÉ PRESKLENIE DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dvojité presklenie znižuje množstvo sálavého tepla a tým zlepšuje izolačné vlastnosti dvierok. Vďaka moderným izolačným materiálom sa znížili energetické požiadavky pre obytné priestory. Aby nedochádzalo k prekúreniu v takýchto priestoroch HOXTER používa systém dvojitého presklenia, ktoré tiež umožnuje použit väčšie presklenie a tým umocniť pohľad na horiaci oheň.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 7 kW
Regulovateľný výkon: 5–12 kW
Rozmer presklenia: 60 x50 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

Spýtajte sa na produkt