Krbová vložka Hoxter HAKA 63/51T

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných krbov s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 63/51T je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

DVOJITÉ ROHOVÉ PRESKLENIE HOXTER

DVIERKA KRBOVEJ VLOŽKY S DVOJITÝM PRESKLENÍM
Výbornou ukážkou modernizácie a inovácie zavedenej do štandardu je dvojité presklenie dvierok na krbovej vložke. Toto trendové riešenie rozširuje možnosti výberu krbu s rohovým alebo väčším presklením i do miestností s nižšími energetickými potrebami. Vnútorné rohové sklo je do rámu dvierok uložené v tesnení, ktoré dilatuje tepelnú rozťažnosť použitých materiálov pri vysokých prevádzkových teplotách. V rohu (v prípade rohovej krbovej vložky) sa obe použité sklá  ohýbanjú, aby sa priestor medzi nimi uzatvrel a chránil pred nečistotami. Vzniká tak dokonalé zladenie dizajnu krbovej vložky a praktickosti zároveň.

VYŠŠIA TEPLOTA A DVOJITÉ PRESKLENIE

VYŠŠIA TEPLOTA V OHNISKU KRBOVEJ VLOŽKY
Dvojité presklenie dvierok krbovej vložky ponúka okrem iného aj lepšie izolačné vlastnosti, vďaka čomu sa priemerná teplota v ohnisku zvyšuje o 120 °C. Tento jav má zároveň pozitívny vplyv na kvalitu horenia a umožňuje efektívnejšie využitie tepla. Ďalším benefitom je aj o to lepšia čistota skla na dvierkach krbovej vložky, menej zostatkového popola a kvalitnejšie spaľovanie s nižšími emisiami.

HAKA 63/51T s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 13 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 63 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

haka_63-51-t-s_ocelovym_vymennikom_1.jpg

HAKA 63/51T s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 8,5 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 63 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

haka_63-51-t-s_kupolou.jpg

HAKA 63/51T s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 63 x 51 cm
Priemer dymovodu: -

haka_63-51-t-s_redukciou.jpg

Spýtajte sa na produkt