Krbová vložka Hoxter HAKA 67/51h

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 67/51h s horevýsuvnými dvierkami je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

DODATOČNÁ AKUMULAČNÁ MASA HOXTER

KRBOVÉ VLOŽKY S DODATOČNOU AKUMULAČNOU MASOU
Hodnotu krbu v každom prípade zvyšuje aj dodatočná akumulačná masa za krbovou vložkou. Pre svoje akumulačné schopnosti dokáže predĺžiť čas medzi prikladaním a poskytuje zdravé sálavé teplo. Krbové vložky HOXTER na prvý pohľa zaujmú robustnou konštrukciou, ktorá umožňuje prevádzku v uzavretých stavbách akumulačných krbov. Tu sa spájajú do jedného celku výhody veľkého pohľadového skla a akumulácie tepla bez toho, aby by sa priestor nadmerne prekuroval.

VYKUROVANIE TEPLOVZDUŠNÝM KRBOM

ROZVODY TEPLÉHO VZDUCHU DO MIESTNOSTÍ
Teplovzdušný krb je charakteristický  tým, že v ňom vzniká veľké množstvo tepla a jeho efektivitu dokáže zvýšiť teplovzdušný plášť. Prídavný teplovzdušný plášť ku krbovým vložkám HOXTER slúži ako zberač teplého vzduchu okolo krbovej vložky. Teplý vzduch odchádza cez potrubie, čím vlastne dokáže vykúriť i ďalšiu miestnosť alebo prípadne viac miestností. Týmto spôsobom veľmi jenoducho znížite vykurovanie samotnej miestnosti s krbom iba na teplo sálajúce cez pohľadové sklo. Zvyšné teplo odvádzajú teplovzdušné rozvody.

HAKA 67/51h s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 67 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

haka_67-51h

HAKA 67/51h s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 67 x 51 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

haka_67-51h

HAKA 67/51h s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 67 x 51 cm
Priemer dymovodu: -

haka_67-51h

Spýtajte sa na produkt