Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57 je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

OVLÁDACIE PRVKY HOXTER

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE KRBOVEJ VLOŽKY
Ohniská krbových vložiek HOXTER sú neuveriteľne tesné. Už pri najmenšom pohybe ovládacej páčky oheň okamžite reaguje. Vysoká prevádzková teplota v ohnisku v žiadnom prípade neovplyvňuje bezpečnosť a pohodlie ovládania. Ovládacie prvky majú čisté línie a sú navrhnuté tak, že sa počas prevádzky prirodzene ochladzujú vďaka svojmu designu a použitiu vhodných materiálov.

MENEJ ODPADU PRI LEPŠOM SPAĽOVANÍ

LEPŠIE SPAĽOVANIE S MENŠÍM MNOŽSTVOM ODPADU
Ak sa rozhodnete pre bezroštové kúrenie, automaticky získavate hneď niekoľko výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku dohorieva do jemného popola, čím dostávate maximum z tepelnej energie. Tým, že palivo úplne dohorí, redukuje sa aj objem odpadu. V praxi to jednoznačne predĺži interval údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva vytvára lepšiu čistotu pohľadového skla (pretože funguje ako izolant a tlačí teploty do ohniska) a zvyšuje kvalitu horenia, ktoré je tak dôležité.

HAKA 78/57 s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

hoxter_haka_78-57_s_ocelovym_vymennikom

HAKA 78/57 s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

hoxter_haka_78-57_s_kupolou

HAKA 78/57 s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: -

hoxter_haka_78-57_s_redukciou

Spýtajte sa na produkt