Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57 je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

HAKA 78/57 s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

hoxter_haka_78-57_s_ocelovym_vymennikom

HAKA 78/57 s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

hoxter_haka_78-57_s_kupolou

HAKA 78/57 s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: -


hoxter_haka_78-57_s_redukciou

OVLÁDACIE PRVKY HOXTER

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE KRBOVEJ VLOŽKY
Ohniská krbových vložiek HOXTER sú neuveriteľne tesné. Už pri najmenšom pohybe ovládacej páčky oheň okamžite reaguje. Vysoká prevádzková teplota v ohnisku v žiadnom prípade neovplyvňuje bezpečnosť a pohodlie ovládania. Ovládacie prvky majú čisté línie a sú navrhnuté tak, že sa počas prevádzky prirodzene ochladzujú vďaka svojmu designu a použitiu vhodných materiálov.

MENEJ ODPADU PRI LEPŠOM SPAĽOVANÍ

LEPŠIE SPAĽOVANIE S MENŠÍM MNOŽSTVOM ODPADU
Ak sa rozhodnete pre bezroštové kúrenie, automaticky získavate hneď niekoľko výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku dohorieva do jemného popola, čím dostávate maximum z tepelnej energie. Tým, že palivo úplne dohorí, redukuje sa aj objem odpadu. V praxi to jednoznačne predĺži interval údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva vytvára lepšiu čistotu pohľadového skla (pretože funguje ako izolant a tlačí teploty do ohniska) a zvyšuje kvalitu horenia, ktoré je tak dôležité.

Spýtajte sa na produkt
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.