Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57 Th

Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57 Th

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Priehľadná krbová vložka HAKA 78/57 Th s bočným otváraním a tunelový presklením ponúka možnosť pozorovania hrejivého ohňa z oboch strán. Dodáva tak vášmu domovu ešte väčší pocit pohody a tepla.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

DODATOČNÁ AKUMULAČNÁ MASA HOXTER

KRBOVÉ VLOŽKY S DODATOČNOU AKUMULAČNOU MASOU
Hodnotu krbu v každom prípade zvyšuje aj dodatočná akumulačná masa za krbovou vložkou. Pre svoje akumulačné schopnosti dokáže predĺžiť čas medzi prikladaním a poskytuje zdravé sálavé teplo. Krbové vložky HOXTER na prvý pohľa zaujmú robustnou konštrukciou, ktorá umožňuje prevádzku v uzavretých stavbách akumulačných krbov. Tu sa spájajú do jedného celku výhody veľkého pohľadového skla a akumulácie tepla bez toho, aby by sa priestor nadmerne prekuroval.

KRBOVÝ MECHANIZMIS VÝSUVNÝCH DVIEROK

HOREVÝSUVNÝ MECHANIZMUS DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Výhodou horevýsuvných dvierok je že sa pri otvorení zasunú do vnútorného prestoru a nezaberajú priestor v miesnosti. Vysúvacie dvierka HOXTER majú veľmi odolný a konštrukčne inovatívny mechanizmus . Pri otváraní sa dvierka najprv odsunú a potom posúvajú niekoľko milimetrov od konštrukcie. Celý mechanizmus je veľmi  tichý  a vyznačuje sa ľahkým chodom, o ktorý sa stará osem integrovaných ložísk. Pri uzavretí tlačí na dvierka pružina o sile až 25 kg, čo dokonale utesní a zabezpečí kvalitné horenie v krbe.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 8 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

Spýtajte sa na produkt