Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57h

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57h s horevýsuvnými dvierkami je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE POMOCOU KRBU

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE CELÉHO DOMU
Pokiaľ hľadáte plnohodnotnú alternatívu vykurovania, pokojne si zvoľte teplovodné krbové vložky HOXTER. Teplá voda z teplovodného výmenníka sa odvádza do akumulačnej nádrže, kde sa s minimálnou stratou ukladá a využíva sa ďalej na kúrenie radiátormi  alebo pri podlahovom kúrení, ale aj na zohrievanie úžitkovej vody (TÚV).  Kúrenie s teplovodnými krbovými vložkami HOXTER je nielen príjemné a jednoduché, ale vám aj šetrí peniaze.

BEZPEČNOSTNÉ PRVKY HOXTER

BEZPEČNÁ PREVÁDZKA KRBOVÝCH VLOŽIEK
Spoľahlivé fungovanie teplovodných krbových vložiek HOXTER má viacstupňové zabezpečenie. Pri výpadku elektrickej energie ochráni teplovodný výmenník proti prekúreniu integrovaný ochladzovací systém. V prípade, že teplota vody vo výmenníku prekročí 95 °C, vpustí ventil do integrovanej nerezovej špirály vodu z vodovodu a odvedie zvyšné teplo. Jedným z bezpečnostných prvkov je aj bezpečnostný ventil, ktorý automaticky zníži tlak v teplovodnom výmenníku pod hodnotu 2,5 bar.

HAKA 78/57h s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

Hoxter haka_78-57h

HAKA 78/57h s liatinovou kupolou
Nominálny výkon: 9 kW
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 180 mm

Hoxter haka_78-57h

HAKA 78/57h s redukciou
Nominálny výkon: -
Regulovateľný výkon: 6–16 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: -

Hoxter haka_78-57h

Spýtajte sa na produkt