Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57W

Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57WT

Teplovodná krbová vložka Hoxter HAKA 78/57W ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Hravo tak dodá vášmu domovu ešte väčší pocit pohody a tepla. 

Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

 

HAKA 78/57W
Nominálny výkon: 12x5 kW
Podiel do vody: 7 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 75 l

 

BEZPEČNOSTNÉ PRVKY HOXTER

BEZPEČNÁ PREVÁDZKA KRBOVÝCH VLOŽIEK
Spoľahlivé fungovanie teplovodných krbových vložiek HOXTER má viacstupňové zabezpečenie. Pri výpadku elektrickej energie ochráni teplovodný výmenník proti prekúreniu integrovaný ochladzovací systém. V prípade, že teplota vody vo výmenníku prekročí 95 °C, vpustí ventil do integrovanej nerezovej špirály vodu z vodovodu a odvedie zvyšné teplo. Jedným z bezpečnostných prvkov je aj bezpečnostný ventil, ktorý automaticky zníži tlak v teplovodnom výmenníku pod hodnotu 2,5 bar.

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE POMOCOU KRBU

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE CELÉHO DOMU
Pokiaľ hľadáte plnohodnotnú alternatívu vykurovania, pokojne si zvoľte teplovodné krbové vložky HOXTER. Teplá voda z teplovodného výmenníka sa odvádza do akumulačnej nádrže, kde sa s minimálnou stratou ukladá a využíva sa ďalej na kúrenie radiátormi  alebo pri podlahovom kúrení, ale aj na zohrievanie úžitkovej vody (TÚV).  Kúrenie s teplovodnými krbovými vložkami HOXTER je nielen príjemné a jednoduché, ale vám aj šetrí peniaze.

Spýtajte sa na produkt
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.