Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57Wh

Krbová vložka Hoxter HAKA 78/57Wh

Teplovodná krbová vložka Hoxter HAKA 78/57Wh ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Hravo tak dodá vášmu domovu ešte väčší pocit pohody a tepla. 

Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

VÝSUVNÉ DVIERKA HOXTER

HOREVÝSUVNÝ MECHANIZMUS DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dobre vymyslený výsuvný mechanizmus zabezpečuje trvale tichý a ľahký chod dvierok. Krbové dvierka sa jednoducho zasúvajú do uzatvorenej komory nad dvierkami, čím nerušia okolitý priestor. Kvalitnú a presnú funkciu dvierok vo vysokých prevádzkových teplotách zaisťuje osem ložísk, ktoré dokážu vydržať až teplotu do 350 °C. Ložiská sa pohybujú v nerezových profiloch, ktoré presne a trvale definujú pohyb dvierok. Aby sa tesnenie nepoškodilo, pri otváraní sa dvierka najskôr od korpusu odťahujú a až náslene sa posúvajú  smerom hore, vždy niekoľko milimetrov od korpusu. Pri zatváraní dvierok v spodnej polohe pružinový mechanizmus pritláča dvierka krbovej vložky HOXTER ku korpusu silou 25 kg . Takto sa úplne utesnia a zabezpečí sa kvalitné horenie a vysoká výkonnosť.

EFEKTÍVNEJŠIE BEZROŠTOVÉ KÚRENIE

LEPŠIE SPAĽOVANIE S MENŠÍM MNOŽSTVOM POPOLA
Ak sa rozhodnete pre bezroštové horenie, automaticky získavate hneď niekoľko výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku krbovej vložky dohorieva do jemného popola, čím dostávate maximum z tepelnej energie. Tým, že palivo úplne dohorí, redukuje sa aj objem odpadu. V praxi to jednoznačne predĺži interval údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva vytvára lepšiu čistotu pohľadového skla (pretože funguje ako izolant a tlačí teploty do ohniska) a zvyšuje kvalitu horenia, ktoré je tak dôležité.

HAKA 78/57Wh
Nominálny výkon: 12,5 kW
Podiel do vody: 7 kW
Rozmer presklenia: 78 x 57 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 75 l

Spýtajte sa na produkt