Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45a

Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45a

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných krbov s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Krbová vložka HOXTER HAKA 89/45a s čelným presklením a zadnými dvierkami pre prikladanie dokonale vykúri aj ten najnáročnejší priestor. V kombinácií s akumulačnými prstencami je schopná dodávať teplo do priestoru pomerne dlhú dobu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

PRIKLADANIE ZADNÝMI DVIERKAMI

ZADNÉ PRIKLADANIE DO KRBOVEJ VLOŽKY
Ak si potrpíte na praktickú a jednoduchú obsluhu, určite si pozrite model HOXTER so zadným prikladaním. Predné pohľadové sklo dvierok ponúka pohľad na oheň z izby, pričom zadné dvierka bez presklenia využijete na prikladanie paliva z technickej miestnosti alebo chodby. Dvierka pre zadné prikladanie nevidíte z pohľadovej strany ohniska a nijako neznižujú účinnosť spaľovania a čistotu pohľadového skla.

KRB VYUŽÍVANÝ AKO KOTOL

TEPLOVODNÉ KRBOVÉ VLOŽKY
Technické schopnosti teplovodných krbových vložiek HOXTER spĺňajú všetky požiadavky, ktoré si vyžaduje moderné vykurovanie. Hodnoty účinnosti a teplovodného podielu môžete pokojne porovnať s kotlami bez presklených dvierok. Štandardné dvojité presklenie dvierok jednoznačne znižuje prechádzanie tepla cez sklo, čím pomáha zvýšiť teplovodný podiel. Trubkový teplovodný výmenník, schopný zo spalín absorbovať až 70 % tepla, zaisťuje maximálnu účinnosť. Teplovodný výmenník absorbuje teplo aj zo stien ohniska. V praxi určite oceníte aj zlepšenie tepelnej izolácie - vďaka nej teplo neuniká z teplovodnej krbovej vložky. Týmito všetkými technickými vylepšeniami sa posunula hodnota teplovodného podielu až na 80 %.

HAKA 37/50 G s oceľovým výmenníkom
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 8–16 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

 

Spýtajte sa na produkt