Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45h

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností. Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45h s horevýsuvnými dvierkami je konštrukčne robustná a zároveň veľmi elegantná z pohľadu dizajnu.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

VARIABILITA PECÍ HOXTER

VARIABILITA KACHĽOVÝCH PECÍ
Viacero možností  technického prevedenia akumulačných pecí a zlepšenie ich funkčnosti ponúka i takzvaný dodatočný podstavec k dvierkam kachľových pecí GTS. Podstavec pre dvierka sa dá pripojiť buď ako štandardné ohnisko alebo ako ohnisko s rozvodom sekundárneho vzduchu. Pre tunelové ohnisko s dvoma dvierkami spája podstavec prívod vzduchu a centralizuje reguláciu horenia do jedných dvierok.

DYNAMIKA PRÚDENIA VZDUCHU

EŠTE LEPŠÍ PRÍVOD VZDUCHU PRE OHNISKÁ
Aerodynamické prvky na plochách kolmých k prúdeniu vzduchu pri dvierkach kachľových pecí GTS slúžia na to, aby sa zvýšila dynamika prúdenia vzduchu počas horenia. Aerodynamické prvky znižujú zároveň stratu dvierok a do ohniska sa dostáva až o 17 % viac vzduchu pre lepšie horenie. Táto zaujímavá inovácia v praxi citeľne dokáže zvýšiť efektivitu horenia pri použití veľkých dávok paliva.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 12 kW
Regulovateľný výkon: 8–16 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

Spýtajte sa na produkt