Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45Wh (+)

Teplovodná krbová vložka Hoxter HAKA 89/45Wh ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

HAKA 89/45Wh
Nominálny výkon: 14 kW
Podiel do vody: 10,2 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 56 l

HAKA 89/45Wh+
Nominálny výkon: 22 kW
Podiel do vody: 15,1 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 56 l

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE POMOCOU KRBU

KOMPLEXNÉ VYKUROVANIE CELÉHO DOMU
Pokiaľ hľadáte plnohodnotnú alternatívu vykurovania, pokojne si zvoľte teplovodné krbové vložky HOXTER. Teplá voda z teplovodného výmenníka sa odvádza do akumulačnej nádrže, kde sa s minimálnou stratou ukladá a využíva sa ďalej na kúrenie radiátormi  alebo pri podlahovom kúrení, ale aj na zohrievanie úžitkovej vody (TÚV).  Kúrenie s teplovodnými krbovými vložkami HOXTER je nielen príjemné a jednoduché, ale vám aj šetrí peniaze.

BEZPEČNOSTNÉ PRVKY HOXTER

BEZPEČNÁ PREVÁDZKA KRBOVÝCH VLOŽIEK
Spoľahlivé fungovanie teplovodných krbových vložiek HOXTER má viacstupňové zabezpečenie. Pri výpadku elektrickej energie ochráni teplovodný výmenník proti prekúreniu integrovaný ochladzovací systém. V prípade, že teplota vody vo výmenníku prekročí 95 °C, vpustí ventil do integrovanej nerezovej špirály vodu z vodovodu a odvedie zvyšné teplo. Jedným z bezpečnostných prvkov je aj bezpečnostný ventil, ktorý automaticky zníži tlak v teplovodnom výmenníku pod hodnotu 2,5 bar.

Spýtajte sa na produkt
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.