Krbová vložka Hoxter HAKA 89/45WT(h)+

Teplovodná krbová vložka Hoxter HAKA 89/45WT(h)+ ponúka jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos využiteľného tepla do vody. Teplovodné krbové vložky spoločnosti HOXTER spĺňajú vysoké nároky na vysoký podiel teplovodného výkonu. Vďaka tomuto systému nedochádza k nadmernému prekurovaniu miestnosti s krbom a teplovodný krb zabezpečuje vykurovanie celého domu i ohrev teplej úžitkovej vody. V kombinácii s akumulačnou nádržou ponúkajú teplovodné krbové vložky výhodnú akumuláciu tepla do vody.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

CENOVÁ PONUKA NA  KRB

Technický list na stiahnutie

DVOJITÉ ROHOVÉ PRESKLENIE

DVIERKA S DVOJITÝM PRESKLENÍM
Dvierka s dvojitým presklením sú ukážkou efektívneho a inovatívneho riešenia zavedeného do konštrukcie krbov ako štandard. Krbová vložka s dvojitým presklením sa tak môže inštalovať i do priestorov z nízkymi energetickými požiadavkami. Vnútorné rohové sklo je do rámu dvierok uložené v tesnení, ktoré dilatuje tepelnú rozťažnosť použitých materiálov pri vysokých prevádzkových teplotách. Priestor medzi nimi je uzavretý a ochránený pred nečistotami.

VYŠŠIA TEPLOTA A DVOJITÉ PRESKLENIE

VYŠŠIA TEPLOTA V OHNISKU KRBOVEJ VLOŽKY
Dvojité presklenie dvierok krbovej vložky ponúka okrem iného aj lepšie izolačné vlastnosti, vďaka čomu sa priemerná teplota v ohnisku zvyšuje o 120 °C. Tento jav má zároveň pozitívny vplyv na kvalitu horenia a umožňuje efektívnejšie využitie tepla. Ďalším benefitom je aj o to lepšia čistota skla na dvierkach krbovej vložky, menej zostatkového popola a kvalitnejšie spaľovanie s nižšími emisiami. Zlepšenie izolačných vlasností krbov HOXTER vďaka dvojitému preskleniu. Znižuje sa nielen množstvo sálaného tepla, ale v ohnisku sa zvýši teplota až o 120 °C. Zvýšená teplota vlýva na kvalitu horenia, dochádza k lepšiemu spaľovaniu a tým efektívnejšiemu využitiu tepla.

HAKA 89/45 WT(h)
Nominálny výkon: 10 kW
Podiel do vody: 5,6 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 47 l

HAKA 89/45 WT(h)+
Nominálny výkon: 20 kW
Podiel do vody: 10,4 kW
Rozmer presklenia: 89 x 45 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
Objem vody vo výmenníku: 47 l

Spýtajte sa na produkt