Krbová vložka Hoxter UKA 35/60/35/50Sh

Krbová vložka Hoxter UKA 35/60/35/50Sh

Akumulačné krby a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Krbové vložky sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Trojstranná krbová vložka HOXTER UKA 35/60/35/50Sh s horevýsúvným otváraním dvierok dodá vášmu domovu tú správnu atmosféru počas studených zimných dní.

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku na krb a majte presný prehľad o Vašej investícii. Cena krbu zohľadňuje množstvo špecifík a takisto aj správny výber technológie pre krb. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

 

CENOVÁ PONUKA NA KRB 

Technický list na stiahnutie

VÝSUVNÉ DVIERKA HOXTER

HOREVÝSUVNÝ MECHANIZMUS DVIEROK KRBOVEJ VLOŽKY
Dobre vymyslený výsuvný mechanizmus zabezpečuje trvale tichý a ľahký chod dvierok. Krbové dvierka sa jednoducho zasúvajú do uzatvorenej komory nad dvierkami, čím nerušia okolitý priestor. Kvalitnú a presnú funkciu dvierok vo vysokých prevádzkových teplotách zaisťuje osem ložísk, ktoré dokážu vydržať až teplotu do 350 °C. Ložiská sa pohybujú v nerezových profiloch, ktoré presne a trvale definujú pohyb dvierok. Aby sa tesnenie nepoškodilo, pri otváraní sa dvierka najskôr od korpusu odťahujú a až náslene sa posúvajú  smerom hore, vždy niekoľko milimetrov od korpusu. Pri zatváraní dvierok v spodnej polohe pružinový mechanizmus pritláča dvierka krbovej vložky HOXTER ku korpusu silou 25 kg . Takto sa úplne utesnia a zabezpečí sa kvalitné horenie a vysoká výkonnosť.

EFEKTÍVNEJŠIE BEZROŠTOVÉ KÚRENIE

LEPŠIE SPAĽOVANIE S MENŠÍM MNOŽSTVOM POPOLA
Ak sa rozhodnete pre bezroštové horenie, automaticky získavate hneď niekoľko výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku krbovej vložky dohorieva do jemného popola, čím dostávate maximum z tepelnej energie. Tým, že palivo úplne dohorí, redukuje sa aj objem odpadu. V praxi to jednoznačne predĺži interval údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva vytvára lepšiu čistotu pohľadového skla (pretože funguje ako izolant a tlačí teploty do ohniska) a zvyšuje kvalitu horenia, ktoré je tak dôležité.

Základné technické údaje:
Nominálny výkon: 7 kW
Regulovateľný výkon: 7–13 kW
Rozmer presklenia: 35/60/35 x 50 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm

Spýtajte sa na produkt