Image
coneco2016-hoxter-SVAROGUS-1

Krby HOXTER & SVAROGUS na výstave CONECO

Patrik
10. apríl 2016

Takisto ako po minulé roky sme sa aj tento rok zúčastnili výstavy Coneco. Musím otvorene povedať, že ako kachliarska firma pracujeme najradšej práve s krbovými vložkami a ohniskami Hoxter, pretože ...

Krby a krbové vložky HOXTER

Takisto ako po minulé roky sme sa aj tento rok zúčastnili výstavy Coneco. Vystavovali sme sa na stánku HOXTER, ktorý je naším spoľahlivým partnerom už dlhé obdobie. Ako realizátor stavieb (krbov a pecí) sme prezentovali výnimočné výrobky spoločnosti Hoxter. Musím otvorene povedať, že ako kachliarska firma pracujeme najradšej práve s krbovými vložkami a ohniskami Hoxter. Krbové vložky Hoxter totižto spĺňajú naše vysoké nároky na kvalitu a takisto dizajn. Je to pre nás dôležité preto, lebo našim zákazníkom chceme ponúkať len to, čo je krásne a takisto aj dlho vydrží. Naši zákazníci sa takto môžu dlho tešiť z výhod ako: čisté sklo na krbovej vložke, kvalitné a nízkoemisné spaľovanie, jednoduché ovládanie a elegantný dizajn. 

Krbové vložky Hoxter spolu s našou odbornou montážou sú jednoducho zárukou dlhej a bezproblémovej prevádzky krbu či pece. A to naši klienti oceňujú najviac. Verím, že sme vám pomohli spraviť dobré obchodné rozhodnutia a tešíme sa na vás aj na ďalší rok. Určite si pre vás pripravíme a predstavíme zaujímavé inovácie a novinky. Váš tím SVAROGUS!

 

KRBOVÉ VLOŽKY HOXTER

Hoxter svarogus coneco 2016

Hoxter Svarogus coneco 2016

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás.