Návrh a stavba komína

Stavba komínaSVAROGUS Vám zabezpečí aj dodanie a stavbu komína. Keďže sme kachliarska firma a vyškolený partner spoločnosti Schiedel, ponúkame Vám aj služby ako: odborná stavba murovaného komína alebo montáž nerezového komína. Ušijeme Vám jednoducho Váš komínový systém na mieru. Obráťte sa na nás a my Vám poradíme aký komín je pre Vás ideálny. Komíny Schiedel Vám dávajú na výber z množstva typov a druhov komínových systémov, ba dokonca výberu povrchovej úpravy a farby Vášho komína. Komíny a krby dodávame po celom území SR.

Vedeli ste, že najprv by ste mali mať nadimenzovaný spotrebič (krb, pec, kachle) a až následne na to vyberať správny komín? Radi zastrešíme aj dodanie a stavbu komína a tým Vás odbremeníme od zdĺhavého hľadania a riešenia technických parametrov a bezpečnosti.  Aj keď to vyzerá, že stavba komína je jednoduchá záležitosť, opak je pravdou. Prax ukazuje, že neodborne navrhnutý a postavený komín narobí množstvo problémov. Množstvo požiarov, ktoré vznikajú každoročne pri prevádzke spotrebičov na tuhé palivo, sú zapríčinené hlavne neodbornou montážou práve komínových systémov alebo dopojení spotrebiča (krbovej vložky, ohniska pece) do komína. Zvoľte si nás, partnera s dlhoročnými skúsenosťami so stavbou komínov a dymovodov a predíďte najčastejšiemu zlyhaniu.

EXPRESNÁ CENOVÁ PONUKA NA KOMÍN

Chceli by ste vedieť aká bude cena komína? Nechajte si u nás vypracovať expresnú kalkuláciu - cenovú ponuku na komín. Radi Vám pomôžeme pri výbere vhodného komínového systému a ponúkneme riešenie šité na mieru Vašich požiadaviek.

Spýtajte sa na produkt