Nová kachľová opierka s dizajnom čalúnenia - Sommerhuber CLASSIC

Patrik
28. február 2022

Tento rok prichádza tradičný výrobca kachľovej keramiky, firma Sommerhuber, s niekoľkými novinkami v oblasti obloženia kachľových pecí. Jednou z nich je keramická tvarovka zo série Classic.

Táto keramika má evokovať dizajn čalúnenia. Čalúnenie pôsobí prívetivo, ale nie je vhodné pre použitie pri stavbe pece alebo akumulačného krbu. Predovšetkým tam, kde je potrebné, aby sálalo teplo. A tak firma Sommerhuber prichádza s nápadom - keramickou tvarovkou v reliéfom čalúnenia. Vyzerá zaujímavo a naviac ma vynikajúce sálavo - akumulačné vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre keramické kachle. Opierkové tvarovky s efektom čalúnenia vyžarujú príjemné útulné sálavé teplo a pozývajú celú rodinu k príjemnému posedeniu a relaxu.

Pozrite si video, kde sa bližšie zoznámite s touto keramikou: 

Opierka Classic rovná je k dispozícii vo výške 60 cm a výške 90 cm. Keďže motív čalúnenia je aplikovaný aj na rohy a pozdĺžne okraje kachlí, tak k dispozícii sú na výber až 3 tvarovky: opierka ľavá, opierka stredná a opierka pravá.

Na fotografii je pec realizovaná z keramiky s dizajnom čalúnenia 377 Classic241 Napa finekeramická nika so zaoblenými rohmi 284. Glazúra na všetkých keramických dieloch je č. 484 akvamarínovo stredne lesklá. Použitá technika: Hoxter:

Keramika CLASSIC je dodávaná aj v oblom vyhotovení a v ďalších farebných prevedeniach glazúr. Pozrite si brožúru Sommerhuber Classic TU >>>

Zdroj: J&R Inspire

ZAUJALA VÁS KERAMIKA SOMMERHUBER?


 

Sledujte sociálne siete SVAROGUS a nechajte sa inšpirovať našími realizáciami krbov a pecí: