Pece na pizzu

Pece na pizzu sú buď individuálne vystavané stavby alebo modulové stavby, čiže už pripravené na používanie hňeď po kúpe. Ak ste jedným z tých, ktorí chcú v pizzapeci pripravovať aj iné, objemnejšie pokrmy, mali by ste siahnuť práve po individuálne postavenej peci na pizzu. Pece na pizzu sú stvorené nielen na prípravu chleba a iného pečiva, mäsa, husaciny alebo kačaciny, koláčov, ale aj iných pokrmov. Ich veľkosť sa dimenzuje podľa množstva a veľkosti pokrmu, ktorý chcete pripravovať v jednej chvíli. Pec je krásna v tom, že ak si ju správne nabijete, môžete za sebou pripravovať jednotlivé pokrmy ako pec pomaly chladne. V úvode pri najvyšších teplotách pripravíte napríklad pizzu ako predkrm, neskôr zapečiete mäso a nakoniec spravíte aj koláč. 

Odťah spalín v peci na pizzu je tiež veľmi dôležitý. Nie je jedno či je dymovod v prednej alebo zadnej časti. Takisto je dôležité poznať ako vyhotoviť správnu klenbu a pizzapec zaizolovať tak, aby čo najdlhšie udržiavala teplo aj po vynesení uhlíkov a dohorení dreva. Ak si chcete užívať chutné a dobre pripravené jedlo, zverte sa do rúk odborníkom. My máme v ponke pece na pizzu v rôznych rozmeroch a vieme vyhotoviť pizzapec, ktorá bude zohľadňovať Vaše požiadavky a potreby.

Oslovte nás a my Vám vypracujeme návrh pece na pizzu, pripravíme správny prepočet a zrealizujeme aj odbornú stavbu pizzapece. Cena pece na pizzu je veľmi individuálna záležitosť, ktorá zohľadňuje jednak veľkosť pece a výkon (v závislosti aj od druhu pokrmov, ktoré chcete v peci pripravovať), kvalitu materiálov a použitých technológií a takisto aj podiel keramických a omietaných plôch, čiže celkový dizajn pece na pizzu. Závisí teda aj od toho, či to bude vo Vašom prípade omietaná pizzpec alebo bude mať tehlový či iný vzhľad.

Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.