Plynový krb GAS 1300 V TRUE VISION

Image
Plynový krb GAS 1300 V TRUE VISION

 

CHARAKTERISTIKA 

Nová kolekcia krbov na plyn, ktorá navodí atmosféru ako by ste mali doma krb na drevo. S jej špičkovým dizajnom a prvotriednymi materiálmi zdobenými precíznym spracovaním sa stane kráľom vášho interiéru. Navyše, vďaka intuitívnemu ovládaniu môžete plamene prispôsobiť vašim predstavám o dokonalej atmosfére. Plynový krb, ktorý zhmotňuje luxus a dokonalosť v jednom elegantnom balení, je stredobodom pozornosti vo vašom dome.

Záruka na túto krbovú vložku je 8 rokov v prípade, že je zabudovaná nami vyškoleným odborníkom.

FUNKCIE

ECO WAVE 

Kto nemá rád krásne, tancujúce plamene v krbe, ktoré je možné upravovať tak, že sa spotreba môže znížiť dokonca o 50%? Všetky naše plynové krby sú teraz štandardne vybavené funkciou Eco Wave, ktorá reguluje rytmus a výšku plameňov. Pocit skutočného ohňa sa umocňuje ešte viac, keď sa mení vzhľad plameňov pričom je ešte menšia spotreba. Eco Wave zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi útulnosťou, účinnosťou a spotrebou plynu.

 

ECO SWITCH 

Pri krboch s veľkým výkonom ponúka funkcia Eco Switch ďalšie možnosti regulácie, pretože ak je príliš horúco, môžete vypnúť jeden alebo dva horáky bez toho, že by ste stratili príjemnú atmosféru. Ak sa po niekoľkých hodinách vyprodukuje príliš veľa tepla, vypnutím jedného alebo viacerých horákov môžete teplotu znížiť bez toho, aby ste stratili krásny vysoký plameň.

Základné technické údaje:

Menovitý výkon

12,6 kW

Účinnosť

80,3%

Energetická hodnota

A

Hmotnosť

210 kg

Komín

Ø150/200 mm

Spýtajte sa na produkt