Stavba krbu a kachľovej pece

Stavba krbuKrb alebo pec Vám správne nadimenzujeme, vyriešime všetky konštrukčné detaily či bezpečnosť a následne aj zrealizujeme odbornú stavbu krbu. S nami máte istotu, že krb bude nielen krásny, ale aj plne funkčný a bezpečný. Dohodneme sa na termíne realizácie krbu a samotnú montáž uskutočnia naši vlastní majstri s najväčšou prcíznosťou a odbornosťou. Stavba krbu na kľúč je s nami jednoduchá a bezproblémová.

Sme toho názoru, že kachliarstvo je najkrajšie remeslo na svete. Krby a pece preto staviame s láskou a spolu s našimi zákazníkmi sa tešíme z dobre odvedenej práce. Stavba krbu nie je jednoduchá záležitosť a mal by ju vykonávať výlučne odborník. Všetky konštrukčné detaily musia byť nielen dobre navrhnuté, ale aj zrealizované. Používame len certifikované materiály určené na stavbu krbov a pecí a spolu s našim know-how máte takto záruku bezpečnej a výborne zrealizovanej stavby krbu.

SVAROGUS s.r.o. patrí do CECHU KACHLIAROV. Členom sa môže stať iba ten, ktorý spĺňa odbornú spôsobilosť potrebnú na vykonávanie tejto profesie.

cech_kachliarov_logoOdborná spôsobilosť kachliara
Vážení priaznivci  kontrolovaného ohňa. Cech kachliarov je profesijné združenie, ktoré napomáha záujemcom o realizáciu krbu, kachľovej pece či sporáku v zorientovaní sa na slovenskom kachliarskom trhu, a tým ich chráni od možných problémov, či už s funkčnosťou, alebo aj požiarnou bezpečnosťou konkrétneho diela. Je v záujme serióznych zákazníkov aby pri kolaudácii domu bola okrem revíznej správy komínu vyžadovaná aj odborná spôsobilosť kachliarskej firmy, ktorá dielo realizovala. dm studio - krbové štúdio v Bratislave je riadnym členom Cechu Kachliarov.

Máte otázku? Kontaktujte nás