SVAROGUS - člen CECHU KACHLIAROV, Komory Kominárov Slovenska

SVAROGUS s.r.o. patrí do CECHU KACHLIAROV a zároveň do Komory Kominárov Slovenska. Členom sa môže stať iba ten, ktorý spĺňa odbornú spôsobilosť potrebnú na vykonávanie tejto profesie.

cech_kachliarov_logoKomora kominárov slovenska - SVAROGUS

Odborná spôsobilosť kachliara
Vážení priaznivci  kontrolovaného ohňa. Cech kachliarov je profesijné združenie, ktoré napomáha záujemcom o realizáciu krbu, kachľovej pece či sporáku v zorientovaní sa na slovenskom kachliarskom trhu, a tým ich chráni od možných problémov, či už s funkčnosťou, alebo aj požiarnou bezpečnosťou konkrétneho diela. Je v záujme serióznych zákazníkov aby pri kolaudácii domu bola okrem revíznej správy komínu vyžadovaná aj odborná spôsobilosť kachliarskej firmy, ktorá dielo realizovala. SVAROGUS - krbové  štúdio v Bratislave je riadnym členom Cechu Kachliarov.

 

7 dôvodov prečo krb alebo kachľovú pec od spoločnosti SVAROGUS ako člena Cechu kachliarov

zdravie1. ZDRAVIE

Účinky sálavého tepla boli známe už v dávnej minulosti. V starovekom Ríme využívali tieto účinky v termálnych kúpeľoch. Ako kachliarska firma Vám tieto pozitívne účinky vieme vniesť do Vášho domova v podobe sálavého tepla kachľovej pece alebo omietanej pece, hypokaustového systému pece alebo krbu, príp. sporáku. Hovoria o tom aj medicínske štúdie, ktoré potvrdzujú tento pozitívny vplyv sálavého tepla na ľudský organizmus – frekvencia sálania z akumulačnej pece alebo sálavého krbu je veľmi príbuzná slnečnému žiareniu.                             
                             

kvalita2. KVALITA

Prechodom na nové technológie, používaním kvalitných materiálov a pracovných postupov neustále zvyšujeme kvalitu našich diel. Vzájomným zdieľaním praktických skúseností pri používaní materiálov a technologických postupov v rámci Cechu kachliarov vieme o pozitívnych aj negatívnych postupoch. Uplatňujeme len to čo je overené a naozaj funguje bezpečne a správne.

   

technologia3. TECHNOLÓGIA

Čoraz prísnejšie emisné normy pre ochranu životného prostredia boli hlavným hnacím motorom pre vývoj technológií stavieb krbov a pecí. A máme dobrú správu - súčasné spotrebiče na tuhé palivo, či už krby, pece alebo sporáky patria medzi najekologickejšie vykurovacie systémy s nízkymi emisiami a vysokou účinnosťou spaľovania. Naše diela dimenzujeme podľa novodobých prepočtových noriem. Sme krbové štúdio SVAROGUS v Bratislave a pracujeme len s egologickými materiálmi a technológiami s vysokou účinnosťou.

           

bezpecnost4. BEZPEČNOSŤ

Dodržiavaním protipožiarnych predpisov chránime Vaše zdravie i majetok. Na cechových stretnutiach analyzujeme príčiny požiarovosti na konkrétnych prípadoch, kedy investor podcenil výber kachliara a prizýva si nás už len kvôli znaleckému posudku. Nepatrite medzi tých, ktorí nás kontaktujú až vtedy.

               

vzdelavanie5. VZDELÁVANIE

Krbové štúdio - SVAROGUS ako riadny člen Cechu kachliarov sa pravidelne zúčastňuje na školeniach a odborných workshopoch, čím si udržiava vysoký štandard svojej odbornosti. Členom cechu sa môže stať len remeselník s riadnym výučným listom v odbore kachliar.

                             
                             

zaruka6. ZÁRUKA

Vďaka vzdelávaniu a používaniu moderných a bezpečných postupov dostanete od nás vždy kvalitný produkt a služby!

                             
                                                          
                             

tradicia7. TRADÍCIA

Vážime si naše remeslo, udržujeme tradície a nadväzujeme na prácu našich otcov a predchodcov. Krby a pece realizujeme s láskou a zároveň pokorou k tomuto krásnemu starému remeslu. 

                             
                                                    

 

Aj Vy môžete mať spoľahlivý a krásny krb