Tajná zbraň dizajnu vášho interiéru! Odhaľte potenciál s dekoratívnymi omietkami San Marco

Patrik
6. február 2024

Dekoratívne omietky San Marco prinášajú nádych elegancie, štýlu a osobitosti, ktorá transformuje každý priestor na miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma. Zistite, ako vďaka dekoratívnym omietkam dodať krbu ten správny šmrnc a preskúmajte možnosti, kde všade inde v domácnosti ich efektívne využiť.

 

DEKORATÍVNE OMIETKY SAN MARCO NA KRBE

Chcete, aby váš krb vyžaroval eleganciu a originálnosť? Oživte svoj krb a pridajte do vášho domova nádych luxusu s dekoratívnou omietkou od San Marco. Vďaka širokej škále odtieňov, rôznym technikám nanášania a kombináciám materiálov, môže byť každá miestnosť či stena vo vašom domove jedinečná a originálna, nielen tá krbová.

 

Foto: Moderný akumulačno-teplovzdušný krb s krbovou vložkou HOXTER HAKA 110/51h + dekoratívna stierka San Marco LUXURY, Realizácia SVAROGUS v AUŠPIC BRATISLAVA

Zatiaľ čo bežné omietky sú v domácnostiach a bytoch nutnosťou, dekoratívne omietky San Marco pridávajú do domova jedinečný vzhľad a charakteristický štýl. Navyše sú šetrné k životnému prostrediu a vhodné aj ako dekoratívne omietky pre exteriéry alebo interiéry so zvýšenou prítomnosťou vlhkosti, ako sú kúpeľne či kuchyne. 

 

Foto: Akumulačný krb s krbovou vložkou HOXTER ECKA 67/45/51 + dekoratívna stierka San Marco, Realizácia SVAROGUS.

DEKORATÍVNE OMIETKY SAN MARCO V DOMÁCNOSTI

Okrem dekoratívneho využitia na krby majú omietky San Marco široké spektrum aplikácií v domácnosti, čo prispieva k ich univerzálnosti a všestrannosti. Jednou z možností je ich použitie na zdobenie stien v rôznych miestnostiach, čím sa vytvárajú zaujímavé textúry a vzory, ktoré dokážu efektívne oživiť interiér. 

Dekoratívne omietky San Marco môžu byť tiež využité na zvýraznenie určitých architektonických prvkov, ako sú oblúky, stĺpy alebo priečky. Okrem toho sa dekoratívne omietky San Marco často využívajú na vytvorenie unikátnych textúr na stropoch, čo pridáva do miestnosti charakter a eleganciu, a zároveň sa zdôrazňuje jej architektonický dizajn.

Navyše, dekoratívne omietky San Marco môžu byť aplikované aj na rôzne povrchy a materiály, ako sú drevo, kameň, alebo betón, čím sa otvárajú ďalšie možnosti pre ich využitie v domácnosti. Sú ideálnou voľbou pre moderné interiéry, ktoré sa snažia o jedinečný a štýlový vzhľad, ale zároveň sú vhodné aj pre klasické alebo rustikálne štýly, ktoré potrebujú dodatočný prvok osobnosti a charakteru. 

Vďaka ich rôznorodosti a flexibilite sú dekoratívne omietky San Marco skvelou investíciou do vášho domova, ktorá prinesie dlhodobé estetické a funkčné výhody do vášho každodenného života.

NAJŽIADANAJEŠIE OMIETKY SAN MARCO 

Marcopolo Luxury

Dekoratívna farba s jemnou metalickou pieskovou štruktúrou

Marcopolo

Dekoratívny vrchný náter pre interiéry so vzhľadom surového kovu

Cadoro

Dekoratívny vrchný náter dúhový pre interiéry

Máte záujem o dekoratívnu omietku San Marco? Kontaktujte nás, radi vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru.


 

Sledujte sociálne siete SVAROGUS a nechajte sa inšpirovať našími realizáciami krbov a pecí: