Image
holograficky krb kalfire svarogus krby

Ultra realistický dizajnový oheň kalfire e-one na princípe hologramu

Patrik
20. august 2021

Holandský výrobca krbových vložiek na plyn a drevo, firma KALFIRE, priniesla začiatkom roka 2020 na trh úplne nový a jedinečný typ krbovej vložky nazvanej E-one. Tieto krbové vložky sú technologickým majstrovským dielom. Využívajú princíp hologramu pre premietanie pôsobivej hry plameňov v ohnisku. Zistite viac o KALFIRE E-one!

ŽIADNY KOMÍN ANI PLYNOVÉ PRÍPOJKY

Krbové vložky Kalfire E-one sú plne pripojené na elektrickú energiu. Vďaka patentovanej technológii sa plamene odrážajú na guľatinách dreva. Guľatina je verne a realisticky vyrobená ručnou prácou z keramiky. Oheň, ktorý horí v ohnisku vložky pôsobí ultra realistickým dojmom. Kalfire E-one znamená slobodu. Je doslova nezávislý, nepotrebuje pre svoje fungovanie komín ani plynové prípojky, takže neexistujú žiadne environmentálne obmedzenia pri jeho používaní.

REALIZÁCIA MOŽNÁ KDEKOĽVEK

Vďaka plne elektrickému fungovaniu sa otvára svet veľkých možností. Krb je možné bez problémov umiestniť komfortne kdekoľvek a v akomkoľvek type budovy, bez obmedzení. Je ideálny pre interiéry bytov, hotelov, recepcií, showroomov, predajní, výstav - všade tam, kde je silná požiadavka mať atmosféru horiaceho ohňa, no bez obáv z popálenia, zaobstarávania dreva, odvodu spalín či plynových prípojok. Stačí mať len elektrickú zásuvku. Navyše, ak je elektrická energia "zelená", tak je celá prevádzka krbu šetrná k prírode a bez enviromentálnych záťaží. Výrobca KALFIRE si dáva záležať už pri samotnej výrobe na udržateľnosť.

ÚLOHOU KRBU JE VYTVORIŤ ATMOSFÉRU

Chceme sa pozerať do krásne horiacich plameňov, chceme počuť pukajúce horiace drevo a cítiť teplo. To všetko na nás pôsobí upokojujúco a relaxačne. Toto všetko technológia krbových vložiek E-one poskytuje. Plamene v krbe sú vytvorené špeciálnym spôsobom premietania obrazu. Do ohniska Kalfire E-one je možné vybrať si z dvoch typov technológií: Single HD Flame Technology alebo Dual HD Flame Technology (projekcia jedného radu alebo dvoch radov plameňov). Ešte pre lepší dizajn vložky je na výber rovné jednoliate dno alebo dizajnové dno ohniska s modernými jemnými drážkami. Navyše, plamene je možné nastaviť podľa vášho vkusu pomocou diaľkového ovládača, pre ten najkrajší zážitok z horiaceho ohňa.

Krb s Kalfire E-one 100F s individuálne realizovanou obstavbou (realizovaná celá obstavba krbu podľa želania na mieru do každého interiéru):

ULTRA REALISTICKÝ OHEŇ

  • ATMOSFÉRA TEPLA (TECHNOLÓGIA OHREVU): Špeciálne vyvinuté ohrievacie teleso, umiestnené na krbovej vložke zaistí príjemné teplo, ktoré prispieva k realistickému pocitu z horiaceho ohňa. Voliteľne dodávané pre Kalfire E-one 100F.
  • FAREBNÝ TÓN PLAMEŇOV NA ŽELANIE: Vytvorte si vlastný obraz plápolajúcich plameňov. Vyberte si z troch rôznych farieb plameňov ohňa a podľa potreby upravte ich intenzitu.
  • NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA PLAMEŇOV: Výška plameňov je nastaviteľná od úrovne 1 do 5. Úroveň 6 je režim náhodného prehrávania. Stlačením tlačidla 6 je oheň tvorený dynamicky sa meniacou hrou plameňov.
  • NÁLADOVÉ OSVETLENIE: Náladové osvetlenie premieta na guľatinu svetelno-tieňové efekty. Zvyšuje zážitok z horiaceho ohňa. Intenzitu je možné nastaviť od úrovne 1 do 5. Úroveň 6 je režim náhodného prehrávania, ktoré vedie k efektu dynamického blikania.
  • ŽIARIACA PAHREBA S HYBRID LED E: Intenzitu žiarenia pahreby je možné nastaviť v 5 úrovniach. Úroveň 6 je režim náhodného prehrávania, ktorý nepretržite mení intenzitu žiarenia pahreby.
  • KALFIRE ZVUK: Vyberte zvuk praskajúceho borovicového dreva alebo jemný zvuk praskotajúceho bukového dreva. Hlasitosť je možné nastaviť od úrovne 1 do 5.
  • ANTIREFLEXNÁ FUNKCIA: V pohotovostnom režime môže byť vnútro krbovej vložky atraktívne osvetlené. Na keramické guľatiny dreva máte pekný výhľad, aj keď v kozube nehorí.

Krb s Kalfire E-one 100F FR s voľne stojacou obstavbou (potrebná obstavba spodnej časti krbu, na obr. je komín nefunkčný doplnok s estetickou funkciou):

 

Katalóg Kalfire E-one nájdete TU >>>

 

Zdroj: J&R Inspire s.r.o.


 

Sledujte sociálne siete SVAROGUS a nechajte sa inšpirovať našími realizáciami krbov a pecí: