Krbové štúdio Bratislava - SVAROGUS

Image

O nás

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby.

Filozofia

" Kvalita, bezpečnosť a ešte raz KVALITA! Štandard pre nás znamená byť najlepšími v tom, čo robíme a neuspokojiť sa s ničím priemerným. Prioritou vždy bolo a bude poskytnúť našim zákazníkom hodnoty a radosť zo vzájomnej spolupráce. Dôkladne si vyberáme partnerov a naše vzťahy budujeme na dôvere. Plávame proti prúdu, lámeme konvenčnosť a budujeme prostredie spolupráce, ktoré je zdravé, kreatívne a výnimočné. "

Posolstvo

Vieme, že nielen krásny dizajn krbu je dôležitý. Kvalitnými materiálmi, s ktorými pracujeme vám zabezpečíme aj dobrú výhrevnosť vášho krbu a jeho jednoduchú a bezproblémovú prevádzku. Naši klienti veľmi oceňujú náš profesionálny prístup, komunikáciu so zákazníkom a samozrejme výsledky našej práce. Vychutnajte si doma teplo krbu a jeho príjemnú a pohodovú atmosféru. Bez problémov.

Cieľ

Neustále rastúca a zlepšujúca sa firma s vysokou orientáciou na zákazníka, jej zamestnancov a ich potreby. Inovovať technológie firmy a rozvíjať sa v profesionálnom aj osobnostnom smere. Byť číslo 1 v povedomí ľudí a partnerov!

Tím ľudí, ktorí stoja za Vašou spokojnosťou

Pomáhame vám na ceste k vášmu vytúženému a naozajstnému teplu domova. Prinášame hrejivú atmosféru plápolajúceho ohňa do vašich obydlí. Pre nezabudnuteľné okamihy s vašimi blízkymi a rodinou. 

Image
Ing. Daniel Mičic
Ing. Daniel Mičic
Zanietený kachliar

Len dve veci dokážu priniesť naozajstnú pohodu a teplo domova: plápolajúci oheň v krbe a milujúca rodina. Všetko ostatné je zanedbateľné.

Image
Patrik Chudina
Bc. Patrik Chudina
Marketingový mág

Život je príliš krátky na predaj vecí, ktorým neveríte. Ak vytvoríte úžasný zážitok, vaši zákazníci to povedia ďalej. ‏‏‎‏‏

0904 880 250
Image
krbove studio svarogus
Dávid Gába
Obchodník s ohňom

Vždy usmiaty a pozitívne naladený. K práci pristupuje kreatívne a svedomito. Záleží mu na tom, aby zákazník učinil vždy dobré obchodné rozhodnutie.

0947 902 350
Image
krbove studio svarogus
Stanislav Túček
Veliteľ montáže

Dôležité je dotiahnuť každý jeden krb do posledného detailu a odchádzať zo stavby s pocitom kvalitne odvedenej práce.

Image
krbove studio svarogus
Stanistlav Zapletal
Montážnik

Vždy precízny a pozitívne naladený.

Image
KRBOVE STUDIO SVAROGUS BRATISLAVA
Montážnik

Aktuálne voľné pracovné miesto. Pre viac informácií nás kontaktujte na