Krbové štúdio Bratislava - SVAROGUS

O nás

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby.

Filozofia

" Kvalita, bezpečnosť a ešte raz KVALITA! Štandard pre nás znamená byť najlepšími v tom, čo robíme a neuspokojiť sa s ničím priemerným. Prioritou vždy bolo a bude poskytnúť našim zákazníkom hodnoty a radosť zo vzájomnej spolupráce. Dôkladne si vyberáme partnerov a naše vzťahy budujeme na dôvere. Plávame proti prúdu, lámeme konvenčnosť a budujeme prostredie spolupráce, ktoré je zdravé, kreatívne a výnimočné. "

Posolstvo

Vieme, že nielen krásny dizajn krbu je dôležitý. Kvalitnými materiálmi, s ktorými pracujeme vám zabezpečíme aj dobrú výhrevnosť vášho krbu a jeho jednoduchú a bezproblémovú prevádzku. Naši klienti veľmi oceňujú náš profesionálny prístup, komunikáciu so zákazníkom a samozrejme výsledky našej práce. Vychutnajte si doma teplo krbu a jeho príjemnú a pohodovú atmosféru. Bez problémov.

Cieľ

Neustále rastúca a zlepšujúca sa firma s vysokou orientáciou na zákazníka, jej zamestnancov a ich potreby. Inovovať technológie firmy a rozvíjať sa v profesionálnom aj osobnostnom smere. Byť číslo 1 v povedomí ľudí a partnerov!

Tím ľudí, ktorí stoja za Vašou spokojnosťou

Ing. Daniel Mičic
Zanietený kachliar
Len dve veci dokážu priniesť naozajstnú pohodu a teplo domova: plápolajúci oheň v krbe a milujúca rodina. Všetko ostatné je zanedbateľné.
Michaela Bosáková
Office Manager
Miša má oveľa viac sily, ako sa na prvý pohľad zdá. Na sves sa pozerá s úsmevom a s nadhľadom.
0911 653 861
Stanislav Túček
Veliteľ montáže
Dôležité je dotiahnuť každý jeden krb do posledného detailu a odchádzať zo stavby s pocitom kvalitne odvedenej práce.
Montážnik
Pomocný montážnik
Aktuálne voľné pracovné miesto. Pre viac informácií nás kontaktujte na
Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.