Krbové štúdio Bratislava - SVAROGUS

O nás

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby.

Filozofia

" Kvalita, bezpečnosť a ešte raz KVALITA! Štandard pre nás znamená byť najlepšími v tom, čo robíme a neuspokojiť sa s ničím priemerným. Prioritou vždy bolo a bude poskytnúť našim zákazníkom hodnoty a radosť zo vzájomnej spolupráce. Dôkladne si vyberáme partnerov a naše vzťahy budujeme na dôvere. Plávame proti prúdu, lámeme konvenčnosť a budujeme prostredie spolupráce, ktoré je zdravé, kreatívne a výnimočné. "

Posolstvo

Vieme, že nielen krásny dizajn krbu je dôležitý. Kvalitnými materiálmi, s ktorými pracujeme vám zabezpečíme aj dobrú výhrevnosť vášho krbu a jeho jednoduchú a bezproblémovú prevádzku. Naši klienti veľmi oceňujú náš profesionálny prístup, komunikáciu so zákazníkom a samozrejme výsledky našej práce. Vychutnajte si doma teplo krbu a jeho príjemnú a pohodovú atmosféru. Bez problémov.

Cieľ

Neustále rastúca a zlepšujúca sa firma s vysokou orientáciou na zákazníka, jej zamestnancov a ich potreby. Inovovať technológie firmy a rozvíjať sa v profesionálnom aj osobnostnom smere. Byť číslo 1 v povedomí ľudí a partnerov!

Tím ľudí, ktorí stoja za Vašou spokojnosťou

Ing. Daniel Mičic
Zanietený kachliar
Len dve veci dokážu priniesť naozajstnú pohodu a teplo domova: plápolajúci oheň v krbe a milujúca rodina. Všetko ostatné je zanedbateľné.
Patrik Chudina
Marketingový mág
Život je príliš krátky na predaj vecí, ktorým neveríte. Ak vytvoríte úžasný zážitok, vaši zákazníci to povedia ďalej. ‏‏‎‏‏
0904 880 250
Diana Lehotská
Nadupaná asistentka
Vždy usmiata a pozitívne naladená. K práci pristupuje kreatívne a svedomito. Svoj voľný čas trávi najradšej v spoločnosti priateľov.
0904 350 350
Tomáš Mayer
Rozohnený obchodník
Tomáš sa pozerá na svet s úsmevom a s nadhľadom. Žiadna otázka ho neprekvapí, ba dokonca každá otázka ho poteší.
0904 750 350
Stanislav Túček
Veliteľ montáže
Dôležité je dotiahnuť každý jeden krb do posledného detailu a odchádzať zo stavby s pocitom kvalitne odvedenej práce.
Radoslav Derner
Tovariš
Pozitívna energia a aktívny prístup k práci sú základným prvkom pri tvorbe diel pre našich zákazníkov.
Montážnik
Pomocný montážnik
Aktuálne voľné pracovné miesto. Pre viac informácií nás kontaktujte na
Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.