Krbové štúdio Bratislava - SVAROGUS

O nás

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby.

Filozofia

" Kvalita, bezpečnosť a ešte raz KVALITA! Štandard pre nás znamená byť najlepšími v tom, čo robíme a neuspokojiť sa s ničím priemerným. Prioritou vždy bolo a bude poskytnúť našim zákazníkom hodnoty a radosť zo vzájomnej spolupráce. Dôkladne si vyberáme partnerov a naše vzťahy budujeme na dôvere. Plávame proti prúdu, lámeme konvenčnosť a budujeme prostredie spolupráce, ktoré je zdravé, kreatívne a výnimočné. "

Posolstvo

Vieme, že nielen krásny dizajn krbu je dôležitý. Kvalitnými materiálmi, s ktorými pracujeme vám zabezpečíme aj dobrú výhrevnosť vášho krbu a jeho jednoduchú a bezproblémovú prevádzku. Naši klienti veľmi oceňujú náš profesionálny prístup, komunikáciu so zákazníkom a samozrejme výsledky našej práce. Vychutnajte si doma teplo krbu a jeho príjemnú a pohodovú atmosféru. Bez problémov.

Cieľ

Neustále rastúca a zlepšujúca sa firma s vysokou orientáciou na zákazníka, jej zamestnancov a ich potreby. Inovovať technológie firmy a rozvíjať sa v profesionálnom aj osobnostnom smere. Byť číslo 1 v povedomí ľudí a partnerov!

Tím ľudí, ktorí stoja za Vašou spokojnosťou

Daniel MIČIC
Ing. Daniel MIČIC
majiteľ
Len dve veci dokážu priniesť naozajstnú pohodu a teplo domova: plápolajúci oheň v krbe a milujúca rodina. Všetko ostatné je zanedbateľné.
Asistent
asistent riaditeľa
Aktuálne voľné pracovné miesto. Pre viac informácií nás kontaktujte na kariera@svarogus.sk
Montážnik
pomocný montážnik
Aktuálne voľné pracovné miesto. Pre viac informácií nás kontaktujte na kariera@svarogus.sk
Stanislav TÚČEK
Stanislav TÚČEK
vedúci montážnik
Dôležité je dotiahnuť každý jeden krb do posledného detailu a odchádzať zo stavby s pocitom kvalitne odvedenej práce.
Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.