Teplovodné pece

Teplovodné pece ponúkajú jedinečnú atmosféru pohľadového ohňa a zároveň efektívny prenos tepla do vody. Teplovodné pece majú vysoký podiel do teplovodného výkonu. Sú vhodným riešením pre tých, ktorí chcú tepelný výkon aj do odľahlých častí domu a chcú napojiť teplovodnú pec na centrálne vykurovanie domu. Teplovodné pece sú pripravené na väčšie dávky dreva. S nahriatou akumulačnou nádržou môžete následne distribuovať výkon do vykurovacieho systému podľa potreby a plne automaticky. Toto oproti štandardným krbom predstavuje najväčší rozdiel. Teplovodné pece sú preto vhodné hlavne pre tých, ktorí potrebujú maximálny komfort obsluhy a čo najdlhšiu tepelnú zotrvačnosť, ktorá dáva vysokú flexibilitu pre užívateľa.

Teplovodné pece sú vhodné tiež pre astmatikov a alergikov, keďže produkujú blahodárne infračervené žiarenie zrovnateľné so žiarením Slnka a nevysušujú vzduch. Teplovodné pece Vám zabezpečia zdravé vykúrenie celého priestoru domu a zároveň Vám každoročne ušetria nemalé financie, keďže palivové drevo je dlhodobo najlacnejší a obnoviteľný zdroj.

Oslovte nás a my Vám vypracujeme návrh teplovodnej kachľove pece, pripravíme správny prepočet a zrealizujeme aj odbornú stavbu teplovodnej pece. Cena teplovodnej pece je veľmi individuálna záležitosť, ktorá zohľadňuje jednak veľkosť pece a výkon, kvalitu materiálov a použitých technológií a takisto aj podiel keramických a omietaných plôch, čiže celkový dizajn kachľove pece. Závisí teda aj od toho, či to bude vo Vašom prípade omietaná pec alebo keramická teplovodná pec.

Potrebujete pomôcť? Pošlite nám správu.
Left
Right
CAPTCHA
Účelom tejto otázky je zabránenie spamu.