Akcia na produkty NEOCUBE a MONOLITH od značky CB-tec

Patrik
10. apríl 2024

Získajte vybrané akumulačné piecky MONOLITH a krbové piecky NEOCUBE od značky CB-TEC v zľave -10% zo štandardnej cenníkovej ceny. Pozor! Akcia je platná len do 31.5.2024

Prečo si vybrať práve produkt Neocube alebo Monolith od firmy CB-tec?

  • Kvalitné spracovanie produktu a kvalitné spaľovanie, vďaka ktorému okrem iného budete mať čisté sklo
  • Krásne prevedenie s obkladom z keramiky alebo prírodného kameňa s prepracovanými detailmi a spojmi
  • Vysoký výber možností obkladu z keramiky alebo prírodného kameňa
  • Veľmi jednoduchá a rýchla montáž

NEOCUBE

Produkty Neocube je synonymom pre inováciu a odolnosť. Ich povrchy sú vytvorené tak, aby odolávali poškriabaniu, teplu, UV žiareniu a ohybu. Čo to znamená pre vás? Jednoducho povedané, s Neocube sa nemusíte obávať trvalého poškodenia alebo účinkov prírodných živlov.

Okrem svojej odolnosti Neocube tiež ponúka schopnosť akumulácie tepla, čo môže byť výhodné v mnohých situáciách. Ich schopnosť prispôsobiť sa vašim potrebám je tiež ohromujúca - existuje mnoho možností prispôsobenia na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Takže ak hľadáte spojenie medzi funkčnosťou a štýlom, Neocube je pre vás tou správnou voľbou.

MONOLITH

Produkty Monolith prinášajú do hry prírodný kameň so všetkými jeho jedinečnými vlastnosťami. Monolith produkty sú obložené prírodným kameňom, ktorý má vynikajúce akumulačné vlastnosti. Každý obklad z prírodného kameňa je jedinečný originál, čo znamená, že s Monolithom dostanete nielen krásny povrch, ale aj kus prírody priamo do vášho domova. 

Pri výbere Monolithu sa rozhodujete nielen pre estetiku, ale aj pre jedinečnosť. Jeho schopnosť zachytiť a udržať teplo môže prispieť k lepšej regulácii teploty vo vašom dome, čo je dôležité najmä v chladnejších mesiacoch. 

Či už preferujete moderné inovácie a odolnosť s Neocube, alebo prírodnú krásu a jedinečnosť s Monolithom, jedno je isté - s týmito produktami si môžete byť istí, že vaša domácnosť bude vyzerať skvele a zároveň bude plniť svoju funkciu s eleganciou.

Špeciálne ceny na vybrané piecky nájdete tu:

 

Edícia NEOCUBE                           Edícia MONOLITH

 

Akcia je platná do 31.5.2024.

Kompletnú ponuku piecok NEOCUBE nájdete v katalógu tu.


 

Sledujte sociálne siete SVAROGUS a nechajte sa inšpirovať našími realizáciami krbov a pecí: